Huskowski obraził się na PO i zrywa wszelkie kontakty

huskowski 2.jpg

Wykluczony ze struktur Platformy Obywatelskiej Stanisław Huskowski w opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu definitywnie zrywa jakiekolwiek związki z partią. Poseł na zarządzie PO nie zostawia suchej nitki. „Właśnie na dobre zakończyłem moją przygodę z ukochaną Platformą” – napisał Huskowski.

Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl w lipcu tego roku władze PO zdecydowały o wykluczeniu z partii Stanisława Huskowskiego, Michała Kamińskiego i Jacka Protasiewicza. Zostali oni wyrzuceni ze struktur partyjnych „za szkodzenie wizerunkowi partii” – tak przynajmniej wynikało z decyzji podjętej przez Radę Krajowa Platformy Obywatelskiej.
 
Huskowski w tej sprawie złożył odwołanie, jednak dziś poinformował, że zdecydował się ostatecznie je wycofać, ponieważ nie wierzy już w jakąkolwiek obiektywną ocenę swojej sprawy.

 

„Właśnie na dobre zakończyłem moją przygodę z ukochaną Platformą. Wycofałem złożone w sierpniu odwołanie od decyzji Zarządu PO o wykluczeniu mnie z partii. Utraciłem wiarę, że zostanie ono rzetelnie przeanalizowane i obiektywnie ocenione. Ostatecznie przesądziły o tym kolejne dwie sprawy: nie doczekałem się, mimo upływu terminu, uzasadnienia „wyroku”, a wystosowany przez 30 parlamentarzystów PO list w mojej, Jacka Protasiewicza i Michała Kamińskiego obronie zamiast wywołać refleksję i dyskusję w Zarządzie Krajowym PO, spowodował indywidualne „rozmowy dyscyplinujące” przewodniczącego Grzegorza Schetyny z sygnatariuszami. Serdecznie pozdrawiam Kolegów Platformersów i życzę sukcesów w walce z psującym państwo PiSem! ” – napisał na Facebooku

 

Tymczasem Michał Kamiński na antenie TOK FM ujawnił, że trzej politycy wykluczeni z PO planują założenie nowego koła poselskiego.

 

– Pan Grzegorz Schetyna nie ma odwagi napisać, dlaczego nas wyrzucił. Stanisław Huskowski ujawnił kompromitujący Grzegorza Schetyną fakt paktowania z PiS w sejmiku dolnośląskim. I za to wyleciał. My nie mamy innego wyjścia. Chcemy być opozycją. Nie chcemy walczyć z opozycją. Ta przykra przygoda dla platformy – Grzegorz Schetyna – prędzej czy później się skończy. Nikt z nas nie rozbił PO, każdy z nas ciężko pracował, aby platforma była jak najlepsza opozycją – mówił w TOK FM Michał Kamiński.

 

foto: you tube

źródło:  http://niezalezna.pl/86335-wyrzucony-z-po-huskowski-czule-zegna-sie-z-ukochana-platforma

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ