Impel zagra poza Halą Orbita

impel 24.jpg

Klub ze stolicy Dolnego Śląska otwiera się na region. Wybrane mecze zespołu rozegrane zostaną w hali w Jelczu-Laskowicach.

Współpraca z Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach ma na celu promowanie żeńskiej siatkówki na terenie całego województwa. Przypomnijmy, że w przeszłości siatkarki ze stolicy Dolnego Śląska występowały już w Miliczu i Twardogórze. W tym roku wybór padł na Jelcz-Laskowice, gdzie odbędą się niektóre mecze Impelek.

– W ramach rozwoju wszystkich projektów prowadzonych przez Fundację Kraina Siatkówki, postanowiliśmy w najbliższych latach postawić na promocję naszego sportu w całym regionie. Działania mają objąć nie tylko kwestie związane z seniorską drużyną, ale przede wszystkim ze szkoleniem młodzieży już od najmłodszych lat. Z wielką uwagą przyglądamy się rozwojowi projektu Volleymania Wrocław i Volleymania Dolny Śląsk, które dzięki takiej promocji będą mogły rozszerzyć działalność na kolejne miejscowości naszego regionu – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu fundacji Kraina Siatkówki.

W tym miejscu należy uspokoić wrocławskich kibiców. Współpraca z CSiR w Jelczu-Laskowicach wcale nie oznacza, że Impel wyprowadza się z Hali Orbita. W dalszym ciągu sympatycy Impelek będą mieli szansę zobaczyć znakomitą większość siatkarskich widowisk na parkietach wrocławskiego obiektu.

Pierwszym sprawdzianem hali w Jelczu-Laskowicach przed startem ORLEN Ligi będzie ostatni, przedsezonowy sparing wrocławianek. 9 października Impelki zagrają tam z drużyną Tauron MKS Dąbrowa Górnicza. Decyzja o tym, czy będzie otwarty dla publiczność zapadnie w ciągu najbliższych dni. Tydzień później odbędzie się inauguracja Orlen Ligi – 16 października, o godzinie 17:00, we wrocławskiej Hali Orbita.

Informacje o biletach i karnetach na mecze Impel Wrocław w sezonie 2016/2017 mają pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

źródło: dolny-slask24h.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ