Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie

policja nowa.jpg

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki w trakcie pełnionej służby 21 września 2016 roku, około godz. 21.10 otrzymali informację od dyżurnego o awanturze domowej. Do zdarzenia miało dojść w jednej z miejscowości pod Wrocławiem.

Wrocławscy policjanci z komisariatu na krzykach otrzymali informację o domowej awanturze w jednej z miejscowości na terenie powiatu. Okazało się, że mężczyzna, który ją wywołał oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy. Policjanci przeszukując dokładnie teren posesji zauważyli w szopie osobę, która wisiała na sznurze. Podjęte natychmiast przez nich działania oraz udzielona pomoc przedmedyczna spowodowały, że poszkodowany odzyskał świadomość. Mężczyzna został przewieziony do szpitala przez wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe.

W związku z tym policjanci niezwłocznie pojechali na miejsce. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali kobietę, która oświadczyła, że jej syn zachowując się bardzo agresywnie wszczął awanturę i mocno pobudzony oddalił się w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli sprawdzanie tereny posesji. W pewnym momencie spostrzegli szopę, która stała za domem. Zaglądając przez szczelinę w drzwiach zauważyli wiszącego mężczyznę. Policjanci natychmiast wbiegli do środka i odcieli sznur. Następnie funkcjonariusze zdejmując pętlę z szyi przystąpili do udzielania niezbędnej pomocy przedmedycznej, jednocześnie powiadamiając pogotowie ratunkowe. Na szczęście mężczyzna odzyskał przytomność. Poszkodowany został zabrany do szpitala na dalsze badania.

źródło: KMP Wrocław

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ