Oleśnica: Grafficiarz, złodziej, paser. Bardzo pracowity 21-latek zatrzymany przez Policję

grafiiti.png

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić młodemu mężczyźnie, ustalonemu i zatrzymanemu przez policjantów z Oleśnicy, a podejrzanemu o liczne zniszczenia mienia poprzez graffiti. Mężczyzna nanosił charakterystyczne napisy na elewacje budynków mieszkalnych, w tym także ostatnio wyremontowanych. Po zatrzymaniu podejrzanego, w jego mieszkaniu znaleziono też marihuanę i kradziony sprzęt komputerowy.  

Policjanci z oleśnickiej komendy powiatowej, w wyniku prowadzonych działań, ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę odpowiedzialnego za zniszczenie elewacji wielu budynków mieszkalnych na terenie miasta, w tym także ostatnio wyremontowanych. Mężczyzna nanosił na nie charakterystyczne napisy. 

Funkcjonariusze realizujący czynności w sprawie zatrzymania mężczyzny, dodatkowo znaleźli w jego mieszkaniu marihuanę oraz przedmioty pochodzące z kradzieży. Oprócz narkotyków zabezpieczono tam sprzęt komputerowy, który jak się okazało został skradziony podczas włamania. 

20 – latek usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, paserstwa oraz zniszczenia mienia. Jednak w dalszym ciągu do jednostki policji zgłaszają się osoby pokrzywdzone zawiadamiające o kolejnych zniszczeniach mienia poprzez graffiti na budynkach. Młodemu mężczyźnie na tą chwilę grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.  

źródło: policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ