Polska wygrywa z Armenią 2:1. Gol w ostatnich sekundach!

Piłkarska reprezentacja Polski wygrała w Warszawie 2-1 z Armenią w swoim trzecim meczu eliminacji MŚ 2018. Ale nie było łatwo!

Do przerwy żadna z drużyn nie zdołała strzelić gola. Polacy nie potrafili wykorzystać faktu,że od 31 minuty Ormianie grali w dziesiątkę.

W drugiej połowie pierwszą bramkę zdobyli biało-czerwoni. Choć ta padła po samobójczym strzale przeciwnika.

Kolejną Ormianie wbili już do właściwej bramki. W ostatnim kwadransie meczu Polacy – stworzyli wiele „stuprocentowych sytuacji”, ale dopiero w 95 minucie Robert Lewandowski po podaniu Kuby Błaszczykowskiego – umieścił piłkę w siatce. Ostatecznie Polska zdobyła upragnione 3 punkty. Choć nasza reprezentacja zafundowała nam zdecydowanie więcej emocji niż dobrej gry…

Polska – Armenia 2:1 (0:0).

Bramki: dla Polski – Hrajr Mkojan (48-samob.), Robert Lewandowski (90+5); dla Armenii – Marcos Pineiro Pizzelli (50).

Czerwona kartka: Gael Andonian (31, Armenia).

Sędzia: Ivan Kruzliak (Słowacja).

Polska: Łukasz Fabiański – Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk (33-Paweł Wszołek) – Kamil Grosicki (70-Bartosz Kapustka), Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Maciej Rybus – Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk (85-Kamil Wilczek).

Armenia: Arsen Beglarjan – Wahagn Minasjan, Warazdat Harojan, Hrajr Mkojan, Gael Andonian, Lewon Hajrapetjan – Kamo Howhannisjan (60-Aras Oezbiliz), Karen Muradjan (34-Taron Woskanjan), Artak Grigorjan, Dawid Manojan – Marcos Pizzelli (85-Dawid Hakobjan).

źródło: wpolityce.pl

fot: youtube