Schetyna wykrzyczany i wygwizdany w Tarnowie. Awantura w trakcie spotkania PO! ZOBACZ WIDEO!

fot:youtube

Zaledwie kilka minut mógł spokojnie przemawiać do garstki swoich zwolenników Grzegorz Schetyna, który dziś odbywał spotkanie w Tarnowie. Grupka, prawdopodobnie narodowców, wtargnęła na spotkanie szefa PO i głośnymi okrzykami przerwała przemowę Schetyny.

To nie był udany objazd małopolskich miast dla Platformy Obywatelskich. Bardzo słaba frekwencja nie była jednak jedynym problemem polityków byłej partii rządzącej. Tradycyjnie konserwatywna Małopolska i tym razem okazała się dla PO pechowa. W Tarnowie trzeba było przerwać spotkanie ze zwolennikami Grzegorza Schetyny, po tym, jak głośna grupka przeciwników PO, zagłuszyła spotkanie.

Z takimi ludźmi nie można rozmawiać. Ludzie siedzieli w więzieniach, by tacy jak wy mogli tu pokrzyczeć i ukryć się za jakąś szmatą.

– komentował zirytowany Schetyna.

Grupa młodych ludzi wykrzykiwała antyplatformiane hasła i domagała się rozliczenia licznych afer Platformy Obywatelskiej.

Byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą!

– krzyczeli uczestnicy spotkania, którzy prawdopodobnie byli ubrani w kominiarki.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA AWANTURA:

 

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

21 KOMENTARZE

    • Czy w Tarnowie, czy w Rzeszowie, a także w Krakowie to zaKODowana DZICZ jest TAM, gdzie POjawi się PO tj. „Platforma ObcoGenowa” z ZAWARTOŚCIĄ żydowskiej krwi (…)

    • Tarnów to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce . Żyją tu ludzie bardzo życzliwi i przyjaźni dla drugich, chyba, ze ci ubliżają godności Polski lub Polaków . Wtedy za nich nie ręczę.

  1. Witam was młodzi protestanci, dziękuje, to za mało dla takiego zdrajcy jak Schetyna, czego szuka tu i tam niczego nie znajdzie , ja bym mu dała w Policzek z otwartej ręki to by się na ścianie znalazł.
    Kłamie , bluzga, chce do reszty zniszczyć kraj, Podobnie Pani KOPACZ, LUDZIE NIE DAJCIE SIE.

  2. No cóż- gostek przyjechał Z_Chetyna, a to u ruskich jest. A czemu na niemieckiej smyczy chodzi? Ano temu, ze wzięli kasę od szkopów na założenie tej zasranej PeO

  3. Polacy nie są warci, aby o nich walczyć. Nigdy nie powiedzą. Dziękuję, prędzej Cię okradną. I powiedzą w imię Boga. Ot tak jest za Wisłą. Fałsz, prostactwo chamstwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ