Były sędzia Trybunału Stanu do szefowej „Wiadomości”: I czego się cieszysz, głupia ci…?

Ludwik Turko odpowiedział w ten sposób na Twitterze, na fakt, iż film „Pucz” w TVP obejrzało więcej osób niż finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TVP. Czy takie słowa przystają posłowi na Sejm I i II kadencji, profesorowi Uniwersytetu Wrocławskiego i byłemu sędziemu Trybunału Stanu?

Sympatyk KOD nie czuje skruchy. – Podtrzymuję swoje słowa. Ta pani jest głupia, bo jak można porównywać „Pucz” do WOŚP. A ci.? Znam gorsze określenia. Tak jakoś mi się skojarzyło w emocjach. Nie wypowiedziałem jednak tych słów z katedry uniwersyteckiej, tak się do studentów nie zwracam. Po tym wpisie doświadczyłem hejtu, mnie też nazwali niecenzuralnie – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”. Podkreślił, że Marzeny Paczuskiej przepraszać nie zamierza.

Sędzia Trybunału Stanu w spoczynku, jest obecnie wykładowcą akademickim i czynnym działaczem Komitetu Obrony Demokracji, na którego demonstracjach bryluje.

Niedawno zasłynął z faktu, że odmówił przyjęcia z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy Krzyża Wolności i Solidarności.

źródło: Telewizja Republika.pl

PODZIEL SIĘ

40 KOMENTARZE

  • Nie rozumiem tej „nienawisci”..profesor czy nie ale ma swój rozum honor i własne zdanie (nie jest z niego marionette czy dlugopis)..ma rację. .i dzięki Bogu mamy wciąż wielu takich profesorów. .pół główki to przeszkadza!? Brawo Panie Profesorze..choć mógł Pan delikatniej ..nie obrażając żadnej ci… 🙂

     • Wygląda na to, że będą jeszcze bardzo długo rządzili dzięki „opozycji totalnej”, której jedynym programem politycznym jest wymyślanie coraz to nowych wyzwisk na „kaczora” i składanie w Sejmie wniosków formalnych o zarządzanie przerw w obradach.

     • Michał, piszesz o PO? To jestem za! Tak dobrze rządzili, że nawet „dorżnięcie watahy” spieprzyli! Rozumiem Cię, trudno się z tym pogodzić. Mielibyśmy demokrację, wszyscy zgadzaliby się ze wszystkimi, a tak…mamy totalną opozycję, która się z niczym nie zgadza.

 1. ubieranie w slowa to manipulacja,epitety okrslaja prawdziwosc emocji.jezeli to wyzej pisali studenci to zalecam powrot do przedszkola i u kogo zdawali mature.

 2. Stopniowanie ze względu na stan ZDROWIA : chory – chorszy – trup Stopniowanie ze względu na POZIOM KULTURY : głupi – głupszy – Ludwik Turko

 3. No ale nie oszukujmy się. Paczuska nią po prostu jest.
  A to że człowiek nie wytrzymał i nazwał rzeczy po imieniu. Sędzia też człowiek.

 4. Nie rozumiem tej „nienawisci”..profesor czy nie ale ma swój rozum honor i własne zdanie (nie jest z niego marionette czy dlugopis)..ma rację. .i dzięki Bogu mamy wciąż wielu takich profesorów. .pół główki to przeszkadza!? Brawo Panie Profesorze..choć mógł Pan delikatniej ..nie obrażając żadnej ci… 🙂

 5. Przeciez powiedział prawde tak jak jest czy można użyć innego słowa na to co wyprawia TVP ?
  Zakłamana i chamska szczujnia TV reżimowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ