Tusk brutalnie atakuje Kaczyńskiego: „Żal mi go jako człowieka. Uważam go za coś bardzo złego dla Polski”

Z wywiadu Donalda Tuska dla tvn24 warto odnotować jeden brutalny cytat. Cytat, który powinien zdyskwalifikować Tuska jako niezależnego urzędnika europejskiego.

Były premier w ostrych słowach zaatakował prezesa PiS:

Wydaje mi się, że dobrze wiem, dlaczego dla Kaczyńskiego ta polityczna trauma związana ze Smoleńskiem jest ciągle tak mocna i to nie pierwszy raz kiedy coś, co bardzo dręczy Kaczyńskiego, stara się przerzucić na innych, ale nie mnie sądzić jego… Żal mi go jako człowieka. Jako polityka uważam go za coś złego dla emocji, które w Polsce są. Przyzwyczaiłem się do jego retoryki, nie jestem zaskoczony— dodał Tusk, nawiązując do ostatnich wystąpień prezesa PiS.

wpolityce.pl, tvn24

PODZIEL SIĘ

88 KOMENTARZE

 1. Jak to brutalnie!!! Mówi prawdę o człowieku , który niszczy Polskę z nienawiści do Tuska,za swoje nieudacznictwo,złe decyzje,wyrzuty sumienia które przysłaniają mu oczy. Żądza władzy, socjalistyczne wychowanie, umiejętność manipulowana ludżmi. To po prostu ma najgorsze cechy ludzkie, jakie on posiada.

 2. Osobniki pokroju „prezesa” zawsze będą nienawidzić tych którzy wytykają mu błędy i mogą dojść do tego czego jest winien i to go boli, sumienie gryzie, jednak po upadku kaczyzmu dojdziemy do prawdy, kto komu zlecił rozje..nie tupolewa.

 3. Powiem tak. Jeśli popieracz tzw poprawności coś chce wydalić s siebie, to zaczyna od inwektyw, bluzgów i pomówień. Stąd poznajemy osobników mniemajacych, iż dążenie do utraconego kryta za wszelką cenę im imponuje. Takie są kryteria postępowania bezprogramowców, a więc hołdujących ideologi upodlenia, byle było jak było, czyli odnowa na wstecznym biegu. Żenujące.

  • ?! Jakie inwektywy są w wypowiedzi Tuska?! Proszę posłuchać rządzących obecnie! Proszę sobie przypomnieć co mówił Kaczyński i jego poplecznicy przez ostatnie lata.

  • Pięknie podsumowałeś PiS. Banda nieudaczników plujących na wszystkich którzy myślą inaczej niż oni. Złapali koryto i kupują bezmózgów za ich własne pieniądze. Do tego Polska traci wszelki szacunek w Europie jak i na świecie przez bandę tępych pisiorów.

 4. Jeśli to jest „brutalny atak” który „dyskwalifikuje Tuska” jako „bezstronnego urzędnika”, to co to jest to co odjebał Kaczyński ze zdradzieckimi mordami w sejmie i jako co go on dyskwalifikuje? Jako człowieka przyzwoitego może? Jako nie-opętanego rządzą zemsty, zdrowego na umyśle szeregowego posła? 😉

 5. to nieważne jaka partia jest u władzy Ważne jest to żeby robili tak aby nam wszystkim żyło się dobrze. Żeby ludzie nie myśleli że otwarte granice to błogosławieństwo bo Holendrzy Czy Anglicy też mają otwarte granice ale nigdzie nie wyjeżdżają. gdyby nasi politycy się nie zwalczali i nie okradali Polski też byśmy byli bogatym państwem. prawdziwa jest scena z nic śmiesznego moja jest Polska bardziej mojsza niż twojsza to prawda tacy jesteśmy. i ja też w tym Biorę udział żałosne

 6. Kaczynski niszczy Polske? Ilu tu opłaconych troli. Co dla was zrobil tusk? Ile fabryk zamknął? Co PO zrobilo przez 8 lat procz złodziejstwa i zamykania miejsc pracy? Dobrze ze nas normalnych jest wiecej niz tych troli dostaniecie w trąbe rowno w wyborach szloh swin oderwanych od koryta…

 7. I to mówi Tusk, który o polskości pisał jako o nienormalności. Który jątrzy, podjudza i wciąga w to rzesze baranów, którzy zapomnieli już jak to było za Tuska…nawet jego minister określił stan państwa jako : ch..j, d..a i kamieni kupa. A on nadal ma rzesze światłych ” wielbicieli”. Żal mi każdego wyborcy POKO, KE , sroko czy inszej maści gówna.

 8. Kaczyński chory? heh dobre sobie… Panie Tusku Pan jest chory z żądzy pieniądza i nienawiści do Polskiego Narodu wcale mnie to nie dziwi przecież jest Pan szwabem, niech Pan pobiera te pieniądze które zostały wydarte biednym obywatelom Polski i niech się pan nimi udławi bo szczęscia one Tobie nie dadzą a od Pana Kaczynskiego WARA! pójdziemy za nim ramie w ramie by bronić Polski przed takimi złymi ludzmi jakim pan niewątpliwie jest. karma wraca.Mam nadzieje że doczekam kiedy wyląduje pan za kratami.

 9. Złodziej,kłamca,oszust,kanalia ,niemiecki ryży piesek,podnóżek Merkel,sługus,lokaj,szatniarz,przydupas,sprzedawczyk, mogła bym wymieniać jeszcze długo,ale mi się nie chce o tym padalcu ,gnidzie rudej pisać.Resztę dopowiedzcie sobie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ