Fortum rusza w miasto z energią dla Wrocławia

materiały prasowe

Fortum zaprasza na specjalne stoisko popularyzujące odnawialne źródła energii i ekologiczne postawy. To jeden z elementów działań informacyjno-konsultacyjnych prowadzonych pod hasłem „Energia dla Wrocławia”, związanych z rozwojem infrastruktury ciepłowniczej w stolicy Dolnego Śląska.

Stoisko funkcjonować będzie w wybranych punktach miasta, szczególnie podczas imprez plenerowych. Inauguracja odbyła się 2 września na Placu pod Iglicą. W najbliższym czasie ekspertów i animatorów Fortum spotkać będzie można 16 i 17 września na Promenadzie Staromiejskiej przy Teatrze Lalek w ramach tegorocznego Parku Wiedzy.

– Ruszamy w miasto, by jako firma odpowiedzialna za dostawy ciepła, rozmawiać o energii – czystej, odnawialnej, pochodzącej z alternatywnych paliw, tak potrzebnej dynamicznie rozwijającemu się Wrocławiowi i jego mieszkańcom. Nie zabraknie także ekologicznych warsztatów czy konkursów z ciekawymi i oczywiście energetycznymi nagrodami – mówi Jacek Ławrecki, rzecznik prasowy Fortum.

Stoisko jest częścią kampanii informacyjno-konsultacyjnej „Energia dla Wrocławia”. Rozwój infrastruktury ciepłowniczej oraz plany inwestycyjne Fortum będą także tematem spotkań z mieszkańcami czy posiedzeń Rady Społecznej z udziałem przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń mieszkańców, władz miasta, ekspertów związanych z energetyką i ochroną środowiska. Więcej informacji znaleźć można na stronie energiadlawroclawia.pl.

Źródło: Fortum

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ