Ślęza Wrocław szuka sponsora tytularnego

print scrn

Rozmowy z potencjalnym tytularnym sponsorem kończą się bez podpisania umowy, nawet po wstępnych deklaracjach. Często słyszę, macie świetny pomysł na Ślęzę Wrocław ale nie mieścicie się w naszych planach marketingowych, mówi prezes klubu Katarzyna Ziobro-Franczak w Rozmowie Faktów, w TVP Wrocław. Jeśli klub nie pozyska tytularnego sponsora, nie będzie go stać na utrzymanie się.

Zdaniem prezes klubu, marketing sportowy w Polsce to jeszcze nie jest poziom Stanów Zjednoczonych. Niestety zapełnione trybuny, świetny Klub Kibica i Akademia z dużym potencjałem nie przyciąga tytularnego sponsora

Sportowo zrobiliśmy wszystko. W tym sezonie: Mistrzostwo Polski i finał Pucharu Polski. Tak samo było rok temu: finał Pucharu Polski i brązowy medal. Jednak zaczyna brakować wiary (…) nie wiem co mamy jeszcze zrobić aby przekonać kolejnych sponsorów żeby się nami zainteresowali. Trzy lata temu nasza wartość reklamowa po sezonie  wynosiła pięć milionów złotych. W poprzednich 27 mln.zł. za nazwę Ślęza Wrocław, zatem wejście na poziomie nawet 2 mln.zł. w nazwę naszego zespołu opłaca się.

Myślę, że w styczniu 2018 roku zostaniemy docenieni za mistrzostwo Polski, ponieważ za sukces sportowy są dodatkowe punkty.

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ