Nowa linia czarterowa poleci z Wrocławia

foto: PR EXPERT

Z Wrocławia będą latać samoloty nowej linii czarterowej Ryanair Sun. Irlandzki przewoźnik chce podbić rynek lotów czarterowych i tworzy w Polsce nową spółkę. Pierwsze loty już w lato 2018 roku. Teraz trwa rekrutacja pilotów.

Ryanair Sun, niezależna spółka grupy Ryanair przygotowuje się do uruchomienia przelotów czarterowych z Polski. Już rozpoczęła rekrutację pilotów. Firma będzie mieć swoją siedzibę w Warszawie. We flocie Ryanair Sun znajdzie się 5 samolotów B 737-800 z bazami w Warszawie (l. Chopina), Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu.

Jak zapewniają przedstawiciele nowego przewoźnika – Ryanair Sun zapewni polskim touroperatorom usługi czarterowe najwyższej jakości w najniższych cenach umożliwiając Polakom podróże do ulubionych miejsc Europy.

– Ryanair stał się największą linią lotniczą w Polsce dzięki bezkonkurencyjnej kombinacji lotów w najniższych cenach, najlepszej obsługi klienta oraz najszerszej siatki połączeń. Teraz rozpoczynamy rekrutację do Ryanair Sun, nowej linii czarterowej z polskim certyfikatem AOC – mówi Michał Kaczmarzyk, Dyrektor Ryanair Sun.

– Zapraszamy przyszłych pilotów na spotkanie informacyjne w Warszawie już w najbliższy wtorek. Ryanair Sun rozpocznie operacje lotnicze w sezonie letnim 2018 r. oferując loty charterowe w najniższych cenach. W 2018 r. flota linii będzie liczyła 5 samolotów. Jesteśmy przekonani, iż Ryanair Sun stanie się charterową linią lotniczą nr 1 w Polsce, w roku 2019 w naszej flocie znajdzie się 15 samolotów, a w 2020 r. 25 – dodaje dyrektor nowej linii lotniczej.

Ryanair Sun poszukuje kapitanów i pierwszych oficerów B737 gotowych rozpocząć pracę w lutym 2018r. Sesje rekrutacyjne odbędą się we wtorek, 28 listopada o 10:30 oraz o 14:30 w hotelu Marriott Courtyard, na lotnisku Chopina w Warszawie.

źródło: wroclaw.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ