Nowy zespół ds. komunikacji społecznej w Policji

MP

Komendant Policji Miejskiej we Wrocławiu – mł. insp. Maciej Januszkiewicz – powołał nowy zespół ds. komunikacji społecznej.

Dzisiaj w komendzie miejskiej ruszyła nowa strona dla dziennikarzy. Teraz, praktycznie przekaz do wszelkich szczegółowych informacji będzie dostępny przez całą dobę, tak samo do zespołu, powiedział Komendant Miejski Policji  mł. insp. Maciej Januszkiewicz.

Najlepszą promocją Policji jest codzienna służba i codzienny kontakt ze społeczeństwem i prawidłowa realizacja zadać. Wszyscy czerpiemy wiadomości z mediów. My też chcemy być obecni z naszymi informacjami, dlatego zrodził się pomysł na reaktywowanie komórki do kontaktów z mediami,

Zespół ds. mediów to efekt wielu rozmów z Komendantem Wojewódzkim Policji we Wrocławiu. Chcemy promować pozytywne zachowania policjantów wrocławskich, tych na służbie i poza nią. A także dotyczących zakresu prewencji kryminalnej, czy też realizacji, które policjanci wykonują na co dzień. Włączymy również aktywność sportową dolnośląskich policjantów.

W skład Zespołu Prasowego Miejskiej Policji weszli: Oficer Prasowy asp. szt. Łukasz Dutkowiak oraz asystenci ds. prasowo-informacyjnych: sierż. Dariusz Rajski i sierż. Monika Perec.

Sierż. Monika Perec mówi, że kontakty z dziennikarzami są najlepszą formą informowania

Będziemy starać się jak najszybciej zebrać i przekazać szczegółowe dane. Jesteście mediatorami pomiędzy policją a społeczeństwem. Także rozwijanie stosunków pomiędzy policją a mediami powinno się rozszerzyć.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ