Nowy sondaż! Nowoczesna na poziomie… 2 procent

foto: Kancelaria Premiera

Najnowszy sondaż poparcia przeprowadzony przez instytut Estymator wskazuje na wyraźne prowadzenie Prawa i Sprawiedliwości, które umacnia się na prowadzeniu. Na partię kierowaną przez Jarosława Kaczyńskiego głos deklaruje niemal 41 procent Polaków (dokładnie 40,8 proc., wzrost o 2,6 pp.).

Z badania przeprowadzonego na zlecenie serwisu dorzeczy.pl wynika, że drugie miejsce w wyborczym wyścigu zajęłaby Platforma Obywatelska z poparciem na poziomie 28,3 procent (+ 1 pp.). W parlamencie znaleźliby się jeszcze przedstawiciele Kukiz‘15 (9,8 proc. poparcia, spadek o 3 pp.), a także Sojuszu Lewicy Demokratycznej (9,7 proc.) oraz PSL (5,7 proc.).

Poza Sejmem wylądowałaby Nowoczesna z poparciem na poziomie 2,3 procent, a także Wolność – 1,8 (+0,7) i Partia Razem – 1,3 (bz).

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Zastanawiam się kto głosuje jeszcze na PO? Czy przybywa nam debili w Polsce czy ludzie już w ogóle nie myślą. Rozpieprzyli stocznie, sprzedali polskie nagrania, sprzymierzają się z RAŚ i chcą doprowadzić do rozpadu Polski, wybudowali Niemcom autostrady na Ukrainę, doprowadzili LOT na skraj bankructwa, sprzedali zakłady Ciech, miliardy poszły do kieszeni Kulczyka i innych milion afer. To wszystko z naszych kieszeni, a ludzie dalej na nich głosują

ZOSTAW ODPOWIEDŹ