Legnica: Policjanci uderzyli w narkotykowy biznes – zlikwidowana plantacja, zabezpieczone narkotyki oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy

Legniccy policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili profesjonalną plantację marihuany. Z zabezpieczonych krzewów konopi można by było uzyskać blisko 400 handlowych porcji narkotyku. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie mężczyznę, który usłyszał już zarzuty. Za swoje czyny odpowie on teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Praca operacyjna policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej w Legnicy doprowadziła do zatrzymania 26-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że mężczyzna w swoim mieszkaniu prowadzi profesjonalną uprawę marihuany. W wyniku zaplanowanych działań do zatrzymania podejrzanego doszło w miejscu jego zamieszkania. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli namiot wraz z profesjonalnym sprzętem służącym do uprawy znajdujących się w nim roślin. Ponadto, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili susz marihuany. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

26-letni mieszkaniec Legnicy za swoje czyny odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP w Legnicy

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ