Córka Korwina-Mikkego skazana za jazdę bez prawa jazdy i posiadanie heroiny

korwin.jpg
Córka Janusza Korwin-Mikkego została skazana na 1,5 roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych. Ma też pokryć koszty sądowe w wysokości ponad 3 tys. zł. Sąd skazał Korynnę K.-M. za jazdę samochodem bez prawa jazdy i posiadanie heroiny – poinformował portal wp.pl

Korynna K.-M. w kwietniu ubiegłęgo roku została zatrzymana do kontroli na Pradze w Warszawie. W jej trakcie okazało się, że nie posiada ważnego prawa jazdy (utraciła je w 2015 roku). Ponadto w jej samochodzie policja znalazła woreczek z heroiną.

– Korynnie K.-M. sąd wymierzył łączną karę roku i sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu. Od oskarżonej zasądzono na rzecz Skarbu Państwa kwotę 3.308,10 zł tytułem zwrotu kosztów sądowych – powiedziała w rozmowie z portalem wp.pl Joanna Adamowicz z biura prasowego Sądu Okręgowego Warszawa – Praga.

Wyrok jest prawomocny.

–  A niech ją aresztują. Ja siedziałem za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej. Ona ma trzydzieści parę lat, dorosła jest, niech się tłumaczy. Chłopcom to trzeba czasami pasem przylać, a dziewczynek nie można, widocznie za mało siły tu stosowałem, no tu w ogóle jej nie stosowałem, i takie są skutki  – powiedział w zeszłym tygodniu w rozmowie z wp.pl Janusz Korwin-Mikke.

Źródło: Telewizja Repubika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ