Jacek Sutryk nie rozmawiał o polityce wrocławskiej, teraz wszystko się zmieni

Michał Jaros.jpg

Czy Michał Jaros doczeka się debaty z Jackiem Sutrykiem? Wczoraj trzy znaczące postaci we wrocławskiej polityce podpisały list intencyjny o poparciu Sutryka – faworyta Rafała Dutkiewicza na prezydenta Wrocławia.

Teraz Michał Jaros rzuca nowemu kandydatowi – połączonych sił, od lewa do centrum – wyzwanie.

Jaros, już bez rekomendacji swojej partii chce zawalczyć o głosy wyborców i wzywa Jacka Sutryka do debaty. Na swoim profilu określił temat rozmowy

Teraz, gdy Jacek Sutryk jest już oficjalnie kandydatem na Prezydenta Wrocławia, nie może unikać debat i dyskusji o programie. Nadszedł czas na prawdziwą rozmowę na temat korków w mieście, poprawy bezpieczeństwa i zapewnienia lepszej pracy.

Dlatego zapraszam kandydata Prezydenta Dutkiewicza na debatę o zmianach we Wrocławiu. Wrocławianie mają prawo wiedzieć co w mieście się zmieni, a co zostanie po staremu. Czas na rozmowę o konkretnych pomysłach dla Wrocławia.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. A po co Sutryk, który walczy już w wadze ciężkiej ma się spotykać z gościem z wagi papierowej bez żadnych rekomendacji, pozycji ani dorobku? Niech Jaros debatuje z nikomu nieznanym indywiduum popieranym z nieznanych przyczyn przez Kornela Morawieckiego. To jego waga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ