Podkomisja smoleńska przygotowuje raport końcowy

smolensk.jpg
Antoni Macierewicz, były minister obrony narodowej, szef podkomisji smoleńskiej był gościem redaktor Doroty Kani w audycji „24 pytania” na antenie Polskiego Radia 24. Jednym z tematów były prace, prowadzonej przez podkomisję. – Teraz przygotowujemy raport końcowy – oznajmił Antoni Macierewicz.

Podczas rozmowy z red. Dorotą Kanią w audycji na antenie Polskiego Radia 24, Antoni Macierewicz, w odpowiedzi na pytanie o to kiedy poznamy kolejne ustalenia podkomisji przekazał, że prace jego zespołu nie polagają na wyścigu w przekazywaniu informacji a na poznaniu prawdy. Oznajmił, że trwają prace nad raportem końcowym.

– To nie jest konkurs piękności. Nie jesteśmy instytucją, która na wyścigi publikuje nowe informacje. Przez długi czas pracowaliśmy nad raportem technicznym, który jest podsumowaniem naszych wieloletnich prac, wskazujący na materiał dowodowy pokazujący iż samolot został zniszczony przez eksplozję. Teraz przygotowujemy raport końcowy. To potrwa dłuższy czas. Z tego co wiem, telewizja republika co tydzień pokazuje nasze prace na bieżąco tak jak one są prowadzone. Zapraszam wszystkich ciekawych do telewizji Republika – powiedział przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz.

Źródło: Polskie Radio 24/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ