Ks. Kneblewski: Tęcza na Placu Zbawiciela to bluźnierstwo, to czyste diabelstwo!

homo, lgbt 2.jpg
– To jest walka z rodziną. Tęcza jest symbolem naszego pana Jezusa Chrystusa. Tęcza na Placu Zbawiciela to bluźnierstwo, to czyste diabelstwo! – powiedział ks. Roman Kneblewski, który był gościem red. Marcina Bąka w programie „Wolne Głosy” w Telewizji Republika.

Przypomnijmy: wczoraj Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej narzucił definicję „małżonków” obejmującą osoby tej samej płci. O sprawie poinformował na Twitterze prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

Prezes organizacji podkreślił, że wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej to przekroczenie kompetencji UE oraz uderzenie w porządek konstytucyjny Polski.

Co na ten temat powiedział ks. Roman Kneblewski, który był gościem red. Marcina Bąka?

Diabeł działa metodą salami

– To jest taka metoda małych kroczków. Diabeł działa metodą salami. Jeden plasterek nie podpadnie, potem jeszcze jeden, jeszcze jeden… To jest taka szatańska metoda, krok po kroczku…

– To jest walka dwóch światów. Stary świat, stworzony przez pana Boga broni się przed nowym, rewolucyjnym światem. Do czego Szatan i jego ziemskie kreatury nie chcą dopuścić?

– Do tradycyjnych wartości. Chodzi tu o rodzinę, o kościół i państwa narodowe. Szatan chce zniszczyć kościół, rodzinę i państwa narodowe (jak Polska) – mówił ksiądz.

Tęcza to czyste diabelstwo

– Pan Bóg stwarza różnorodność. To arcydzieło sztuki stwórczej. Każdy naród pan Bóg prowadzi swoją drogą. Szalony pomysł zaorania różnic między płciami, niszczenia państw narodowych w imię multikulti… Co to jest? To zaoranie państw narodowych.

– To jest walka z rodziną. Tęcza jest symbolem naszego pana Jezusa Chrystusa. Tęcza na Placu Zbawiciela to bluźnierstwo, to czyste diabelstwo! – mocnym akcentem zakończył swój występ ks. Kneblewski.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ