Czy to już paranoja? Kim Dzong Un przywiózł własną toaletę na spotkanie z Trumpem

fot. youtube.com
Kim Dzong Un przywiózł na szczyt z Donaldem Trumpem wszystko, co niezbędne, by być na obczyźnie samowystarczalnym.

Północnokoreański przywódca panicznie boi się szpiegów. Postanowił zabezpieczyć się przed nimi w każdy możliwy sposób podczas wizyty w Singapurze. Jednym z pomysłów było przywiezienie z Pjongjangu przenośnej toalety. Dzięki temu szpiedzy nie zdobędą żadnych próbek, które po przebadaniu mogłyby dać obraz stanu zdrowia Kim Dzong Una. A kondycja przywódcy Korei Północnej była nie raz tematem spekulacji.

 

Toaleta przyleciała do Singapuru na pokładzie jednego z kilku samolotów. Tyle maszyn bowiem brało udział w operacji przewiezienia dyktatora na miejsce spotkania z Donaldem Trumpem. Rzecz jasna Kim Dzong Un był na pokładzie tylko jednego samolotu, pozostałe służyły do transportu ekwipunku i innych członków delegacji, ale również do zmyłki, by nie było wiadomo, którym samolotem leci dyktator.

Trump i Kim spotkają się we wtorek rano czasu lokalnego na wyspie Sentosa w południowej części Singapuru. Będzie to pierwsze spotkanie urzędującego prezydenta USA z przywódcą Korei Płn. w historii.

USA żądają całkowitej, weryfikowalnej i nieodwracalnej denuklearyzacji Korei Północnej, a w zamian gotowe są udzielić reżimowi gwarancji bezpieczeństwa – powiedział Pompeo.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ