Beata Szydło do klubowiczów „GP”: Wasza siła jest naszą siłą i dalej was potrzebujemy. Dziękuję za to, że jesteście z nami, po stronie polskich spraw

W sobotę, wicepremier Beata Szydło spotkała się w Spale z Klubami „Gazety Polskiej”. -Dzięki Wam dziś w Polsce jest inaczej – stwierdziła podczas przemówienia wiceminister. Przyjechałam żeby podziękować za to ze zawsze jesteście wierni, jesteście z nami, po stronie polskich spraw. Serdecznie dziękuję za to i nisko się kłaniam – dodała.

Klubowicze przywitali przybyłą na zjazd Klubów „Gazety Polskiej” do Spały, wicepremier Beatę Szydło gromkimi brawami. Jedna z najbardziej lubianych i zasłużonych w rządzie polityków zwróciła się do zgromadzonych klubowiczów ze szczerymi pełnymi uznania słowami.

– Chce serdecznie podziękować za spotkanie, za wspaniałe przywitanie. Przyjechałam żeby podziękować za to, że zawsze jesteście wierni, jesteście z nami, po stronie polskich spraw. Serdecznie dziękuję za to i nisko się kłaniam – powiedziała.

– Dziękuję za Waszą determinację. Często byliście jedynymi którzy w najtrudniejszych momentach, kiedy zjednoczona prawica była w opozycji, gdy niewielu wierzyło, że można coś zmienić w Polsce, zawsze były przy nas Kluby „GP” i chce za to podziękować. Gdyby nie wasze wsparcie i determinacja nie było by zwycięstwa ani Andrzeja Dudy ani PiS – oznajmiła.

– Byliście z nami, kiedy nie było łatwo mówić o tym – kiedy nie było popularne ani modne mówienie, że jest się za PiS. Kiedy za mówienie, że jest się w Klubie „GP” można było stracić pracę. Ludzie mieli problemy z tego powodu. Niełatwo było wtedy nas wspierać ale byli przy nas ludzie wbrew wszystkiemu, wbrew atakom szli do przodu z podniesionym czołem, dzięki wam w Polsce jest inaczej! – oznajmiła Beata Szydło.

– „Kluby GP” są często ambasadorami polskich spraw. To wy często potraficie powiedzieć, że Polska jest suwerennym krajem, który trzeba szanować. (…) Dzięki wam mógł powstać rząd PiS. Rząd, który rozpoczął reformę, rozpoczął przywracanie Polski Polakom, wciąż wściekle atakowany a Wy wciąż wiernie jesteście przy obozie „dobrej zmiany”. Za to dziękujemy! 2,5 roku rządu Zjednoczonej Prawicy nie był też łatwym czasem. Reformy były wściekle atakowane. Jeszcze przed wyborami zadawaliśmy sobie pytania, czyje interesy będą naruszone, komu odbierzemy przywileje że tak nas atakują. Nasza determinacja musi być coraz większa bo jak zaczęliśmy budować Polskę naszych marzeń to ataki i wściekłość zaczęły się robić coraz mocniejsze – stwierdziła goszcząca na zjeździe Klubów „GP” Beata Szydło.

Wicepremier Beata Szydło, stwierdziła że budowanie silnej Polski i zwracanie jej w ręce obywateli jest procesem który ciągle trwa, i może mieć miejsce właśnie dzięki takim ludziom jak klubowicze „Gazety Polskiej”.

klubbs

– Oddajemy Polskę Polakom! To wielki projekt Pis i Zjednoczonej Prawicy. Budujemy Polskę z którą trzeba się liczyć. Nasze wielkie zobowiązanie „Polska naszych marzeń” trwa. Nie zawiedziemy Was nigdy. Ale sami niczego nie uczynimy. Jesteście nam potrzebni cały czas. Czasem mogliście być źli na nas, wściekli, ale byliście mimo to wierni z nami i dalej was potrzebujemy. Wasza siła jest naszą siłą i dalej was potrzebujemy – oznajmiła.

Jestem tu, by podziękować za waszą wierność i wiarę w to, że razem możemy to zrobić. Za to ze posłuchaliście kiedyś naszego głosu, że możemy to razem zrobić. Chce też podziękować że jesteście z nami i prosić, byście dalej z nami byli. Wasza siła i determinacja w walce o Polskę bardzo nam pomaga – stwierdziła.

– Wściekłe ataki na prezesa Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza i podkomisje smoleńską one cały czas będą prowadzone . Przychodzi moment, że człowiek ma dosyć. Ja też jestem od jakiegoś czasu poddawana fali ataków. Czasem człowiek zastanawia się kto i poco to robi. Ale potem myśli – nie dam się, nie odpuszczę, bo Polska mnie potrzebuje – stwierdziła.

Wicepremier zaznaczyła, że także naszym domem jest też Europa o której kierunku rozwoju także powinniśmy pilnować.

– Im bardziej nas atakują, tym bardziej musimy być razem. Polska to nasz wspólny dom, sami go sobie urządzimy. Dziś każdy ma prawo być gospodarzem w swoim domu. Mamy też prawo upominać się o więcej, jesteśmy europejczykami i mamy prawo pytać dokąd zmierza Europa – jest nas coraz więcej w Europie, którzy mają podobne poglądy, już nie tylko Węgrzy i Polacy potrafią mówić o wartościach europejskich – powiedziała.

 

– To jest nasza wspólna sprawa, wspólne dzieło, dlatego jeszcze raz dziękując proszę byście byli z nami nadal, wierzyli w dobrą zmianę i w to, ze razem damy radę – powiedziała na zakończenie Beata Szydło.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ