I skąd ten hejt na księdza? Powiedział przecież prawdę!

fot: youtube
Na portalach, które lubują się w antykatolickich treściach, dziś kolejne oburzenie na księdza, który na swoim Twitterze napisał, że …
Na wp.pl oburzenie z powodu wpisu Twitterowego księdza Franciszka Głoda,  profesora zwyczajnego teologii pastoralnej, doktora filozofii chrześcijańskiej w zakresie psychologii, który z powodu swojej wiedzy postanowi napisać:

 

„Prawdą jest, że Kościół cieszy się, jeśli jest więcej dzieci w rodzinie, smuci się natomiast, jeśli z wyrachowania i egoizmu, rodzice skazują dziecko na jedynactwo” 

Niestety post został zablokowany przez Twittera, prawdopodobnie poprzez agresywną i antykatolicką akcję internautów.

Odnośnie samego tekstu Tweeta: W czym on jest oburzający? W tym, że ksiądz zwraca uwagę na jeden z najbardziej perfidnych grzechów współczesności, czyli egoizm i pazerność, życie kosztem drugiego człowieka i poświęcenia się?

Od dłuższego czasu widać nieustający hejt i atak na Kościół, na jego duszpasterzy (wyciąganie i szukanie historii szkalujących księży czy osoby duchowne), informowane czytelników o tym, że chrześcijaństwo się kończy itp. To jest współczesny poganizm – próba dyskredytowania wszystkiego co chrześcijańskie. Wojna cywilizacyjna trwa!

Źródło: Media/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Jakie chrześcijaństwo???Na pewno nie to reprezentowane przez KkJ ego duchowni są najlepszym świadectwem ,że nie ma ono nic wspólnego z nauczaniem Chrystusa. Wykorzystali Jego Osobę i treści Ewangelii by utworzyć rząd dusz który przez wszystkie wieki, o których nam wiele mówi historia dorobili się fortuny i potęgi i wykorzystują ją dzisiaj do mamienia i oszukiwania tych , którzy nie mają dość siły , ni dobrej woli by zajrzeć w te karty i przekonać się jak jest naprawdę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ