Sędzia Żurek żali się, że ujawniono jego oświadczenie majątkowe: „Nie jest to miłe dla mojej rodziny, gdy muszą czytać tę falę hejtu”

fot. youtube.com

Dwa podmioty działające pod zwierzchnictwem tego samego ministra uznały, że zagrożenie jest, i utajniono oświadczenie. Natomiast minister jednoosobowo nagle klauzule zdjął

– żali się sędzia Waldemar Żurek w rozmowie z wp.pl.

Były rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa narzeka, że ujawniono jego oświadczenie majątkowe. Jako pierwszy jego treść podał portal wPolityce.pl. Oświadczenie odtajniono po decyzji ministra sprawiedliwości.

 

Gdy polityk prosi o utajnienie jego oświadczenia, może na to liczyć

– mówi Żurek.

Sędzia zwraca uwagę, że jego rodzina padła ofiarą „hejtu w internecie”.

Nie jest to miłe dla mojej rodziny, gdy muszą czytać tę falę hejtu w internecie

– powiedział wp.pl.

Przekonywał też, że otrzymywał pogróżki. Grożono mu m.in., że „dostanie dwa strzały w łeb”.

Inna sytuacja jest sędziego, który nie ma dzieci, niż tego, który je ma i czuje o nie lęk

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Czy pan Żurek zdawał sobie sprawę z tego, jaki zawód chce wykonywać ? Czyżby nie pojmował tego, że w Polsce obowiązuje konstytucyjna równość wszystkich wobec prawa ?

  2. Panu Sędziemu Żurkowi nie chodzi o żaden hejt tylko o ukrycie wielkości majątku i udowodnienie ,ze pochodzi on z legalnych źródeł.

  3. Jak pan Żurek będzie mieć stanowisko na bazarku to nikt nie będzie chciał oświadczenia majątkowego, a jak się ma takie stanowisko to ludzie chcą wiedzieć czy ma lepkie ręce na państwowej posadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ