Żenujący wpis Janusza Lewandowskiego! Kibice są oburzeni

 Polska – pierwsza europejska ekipa, która odpada, żenada. Może jednak nie pasujemy do UE, co by potwierdzało genialną intuicję Prezesa. Niestety nasi kibole dymią w Brukseli – napisał na Twitterze Janusz Lewandowski.

Janusz Lewandowski po raz kolejny postanowił podzielić się swoimi ,,patriotycznymi” myślami. Każdy pretekst jest dla niego dobry, by uderzyć w polski rząd.

Tym razem stwierdził, że z tego powodu, że nasza drużyna jako pierwsza z europejskich drużyn odpadła z Mundialu oznacza, że nie pasujemy do Unii Europejskiej, zaś polityków PiS nazwał kibolami dymiącymi w Brukselu.

Szkoda, że Janusz Lewandowski nie zauważył, że tak się złożyło, że odpadliśmy po meczach z drużynami, które z pewnością do krajów europejskich nie należą.

Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że w naszym kraju są politycy, którzy cieszą się z tego, że nasi sportowcy odnoszą porażki, bo mogą to wykorzystać do dokopania rządzącym.

– Polska – pierwsza europejska ekipa, która odpada, żenada. Może jednak nie pasujemy do UE, co by potwierdzało genialną intuicję Prezesa. Niestety nasi kibole dymią w Brukseli  – napisał polityk na swoim Twitterze.

Na Januszu Lewandowskim suchej nitki nie pozostawili internauci, którzy są oburzeni tym skandalicznym stwierdzeniem

Źródło: Telewizja Republika // Twitter/

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Tydzien temu widzialam te mende w Sopocie…Oczywiscie lazl do drogiej restauracji z owocami morza…Ja jadlam pysznego gofra,,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ