Niemiecka prasa drwiła z Lewandowskiego. Teraz nie jest im do śmiechu

fot. youtube.com
– To największa hańba w niemieckiej historii na Mistrzostwach Świata! Po raz pierwszy nasz zespół zawodzi w rundzie wstępnej. 0:2 przeciwko Korei Południowej jest żenującym końcem katastrofalnej fazy grupowej. Koszmar. Szwecja pokonała Meksyk (3: 0) w tym samym czasie. Oznacza to, ze niemiecki zespół jest poza Mundialem – napisał ”Bild” po porażce Niemców z Koreą Południową.

Niemiecka prasa drwiła z reprezentacji Polski oraz Roberta Lewandowskiego, teraz po odpadnięciu ich reprezentacji nie jest już im tak do śmiechu.

– Po tych mistrzostwach świata Lewandowski powinien cieszyć się, że ma ważny kontrakt z Bayernem do 2021 roku – kpił sobie ,, Bild”.

– Gorzkie wczesne lato: Robert Lewandowski prawdopodobnie nie zapomni ostatnich dwóch miesięcy. 1 maja – odpadnięcie w półfinale Ligi Mistrzów z Bayernem. 19 maja – porażka w finale Pucharu Niemiec przeciwko Eintrachtowi Frankfurt. A teraz 24 czerwca – zaskakująca porażka polskiej reprezentacji po zaledwie dwóch kolejkach mistrzostw i do tego bez jego gola – pisał ,,Der Spiegel”

– Koszmar na Mistrzostwach Świata! Nie zasługujemy na więcej – głosi tytuł na portalu Bild.de.

– To największa hańba w niemieckiej historii na Mistrzostwach Świata! Po raz pierwszy nasz zespół zawodzi w rundzie wstępnej. 0:2 przeciwko Korei Południowej jest żenującym końcem katastrofalnej fazy grupowej. Koszmar. Szwecja pokonała Meksyk (3: 0) w tym samym czasie. Oznacza to, ze niemiecki zespół jest poza Mundialem – napisał ”Bild”

– To historyczny blamaż.: Niemiecka drużyna narodowa po raz pierwszy w historii Pucharu Świata przegrała w rundzie wstępnej. Niemiecka drużyna po słabej grze przegrała  0: 2 z Koreą Południową. – napisał z kolei ,,Der Spiegel”

źródło: tv republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ