Katarzyna Obara-Kowalska z rekomendacją Bezpartyjnego Wrocławia na prezydenta Miasta

MP

Stowarzyszenie Bezpartyjny Wrocław od dzisiaj ma swojego kandydata na prezydenta Wrocławia. Rekomendację otrzymała Katarzyna Obara-Kowalska, radna miejska, niegdyś w Klubie Rafała Dutkiewicza, od dwóch lat niezrzeszona.

Stowarzyszenie Bezpartyjny Wrocław, jako część sfederowana z Bezpartyjnymi Samorządowcami podjęło samodzielną uchwałę w sprawie rekomendacji Katarzyny Obara-Kowalskiej na stanowisko kandydatki na prezydenta Wrocławia, jednocześnie Obara-Kowalska została szefową rady programowej Bezpartyjnego Wrocławia. Decyzja była jednogłośna, ostateczna i nieodwołalna, powiedział Jerzy Karwelis, Prezes Bezpartyjnego Wrocławia.

To ogromny kredyt zaufania powiedziała Katarzyna Obara-Kowalska.

Moim celem nadrzędnym jest, żeby uspokoić sytuację we Wrocławiu. Na wrocławskiej scenie, w tej chwili mamy trzech kandydatów i jednego bezpartyjnego z krwi i kości. Liczymy na to, że dołączą do nas inni, którzy bezpartyjność mają w swoim DNA, że będziemy mogli współpracować na wszystkich poziomach. Nie zamykamy się na nikogo – z jednym kluczowym warunkiem bezpartyjności.

Moim celem jest to aby Wrocław przestał być produktem marketingowym, stał sie produktem w pełni użytkowym.

Zależy mi bardzo, żeby kampania we Wrocławiu była zgodna z prawem, żebyśmy nie mieli do czynienia z chaosem, który teraz obserwujemy. Zależy mi na tym żebyśmy debatowali o Wrocławiu, o jego przyszłości, bo to jest najważniejsze.

Zręby programowe już mamy, powiedział Jerzy Karwelis – członek Rady Programowej Bezpartyjnego Wrocławia

Będziemy teraz jej konsultować z dzielnicami, żeby zobaczyć czy te zręby pasują do realiów dzielnicowych. Uważamy, że program powinien być budowany od dołu a nie w centralach partyjnych.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ