I Memoriał Adama Wójcika FutureNet Cup 2018 – pobieranie krwi przed meczem

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu gorąco zaprasza do oddania krwi przed turniejem koszykarskim w najbliższy piątek. Krew będziemy pobierać w naszym mobilnym punkcie. Autobus stanie już o godzinie 15.00 przed wejściem do Hali Sportowej AWF na ul. Paderewskiego 35. Dawców będziemy rejestrować do godziny 18.00 

Śląsk Wrocław Basketball S.A. z okazji Memoriału przygotował dla każdego kto odda krew bilet na mecze, które odbędą się właśnie w tym dniu.  Dodatkowo osoby, którym nie uda się oddać krwi w piątek mogą otrzymać zaproszenia na kolejne mecze podczas zbiorki krwi pod Magnolią Park, która odbędzie się dzień później, czyli 15.09 (sobota) w godzinach 12.00 – 16.00.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu z całym sercem przyłącza się do akcji !

Akcja upamiętniająca Adam Wójcika potrwa do 22 września.

Od 17.09 Klub Śląsk Wrocław Basketball S.A.  dla 5 pierwszych krwiodawców, którzy oddadzą krew w RCKIK we Wrocławiu przekaże podwójne zaproszenia na mecz otwarcia.

Przypominamy, że krwiodawcą może być osoba w wieku 18-65 lat, ciesząca się ogólnie dobrym stanem zdrowia.  Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi musi być zdrowy, wypoczęty, w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów, po lekkostrawnym posiłku i należy też pamiętać o zabraniu ze sobą aktualnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ