Kary finansowe dla zawodników Śląska Wrocław po porażce z Wisłą Płock!

Zarząd piłkarskiego Śląska Wrocław wystosował komunikat prasowy, w którym informuje o zmniejszeniu listopadowych wynagrodzeń zawodników, w związku ze rezultatem i stylem porażki w meczu z Wisłą Płock.

Pełna treść komunikatu:

W związku z rezultatem i stylem porażki Śląska Wrocław w meczu z Wisłą Płock, zarząd klubu postanawia zmniejszyć listopadowe wynagrodzenia zawodników I drużyny WKS Śląsk Wrocław. Kara została przez drużynę przyjęta.
Decyzją zarządu, kibice, którzy kupili bilet na mecz z Wisłą Płock, mogą nabyć wejściówkę na najbliższe spotkanie Śląska rozgrywane we Wrocławiu (17. kolejka, Lechia Gdańsk) za 1zł na trybuny A, B, C i D. Posiadacze karnetów obecni na meczu, będą mogli kupić bilet dla osoby towarzyszącej za 1 zł.
Stawianym przed drużyną celem na ten sezon pozostaje awans do grupy mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Decyzją zarządu klubu i dyrektora sportowego, po konsultacji ze sztabem szkoleniowym, możliwość zrealizowania tego zadania przez obecny sztab zostanie zweryfikowana po 20. kolejce rozgrywek, w przerwie zimowej.
źródło: http://slaskwroclaw.pl
PODZIEL SIĘ