Wrocław: Narodowe Święto bez narodowców?

MP Marsz Narodowców

Prezydent Rafał Dutkiewicz, prezydent elekt Jacek Sutryk w porozumieniu z Policją wydali decyzję o zakazie Marszu Niepodległości.

Arkadiusz Filipowski Rzecznik UM powołał się na opinię o współorganizatorze, który organizował już siedem takich marszy, sam był ich uczestnikiem. – Padały tam hasła ksenofobiczne, nacjonalistyczne, mówi Rzecznik. Organizator tego wydarzenia spalił kukłę Żyda na wrocławskim Rynku. Te przesłanki (…) sprawiły, że Prezydent wydał decyzję zakazującą organizacji Narodowego Marszu Niepodległości.

Jacek Międlar mówi, iż zastosowano metody stalinowskiej prewencji

Nasz Marsz został zdelegalizowany, zanim wystartował. Piszemy odwołanie do Sądu, w ciągu 24 godzin rozpatrzy nasz wniosek.

Nikt i nic nas nie zatrzyma. Bez względu na wszystko drodzy Polacy, o godz. 17:00 wystartuje Marsz pod hasłem: Życie i śmierć dla narodu. Do zobaczenia. Nikt, nam Polakom nie będzie zabraniał świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Żaden urzędas wrocławski nie będzie zabraniał Polakom świętowania odzyskania niepodległości.

 

Urzędnicy i policja zdelegalizowali Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu 11 listopada 2018. Odwołujemy się! WIDZIMY SIĘ O GODZ. 17 POD DWORCEM PKP WE WROCŁAWIU!

Opublikowany przez Wprawo.pl Wtorek, 6 listopada 2018

PODZIEL SIĘ