19.9 C
Wrocław
Michał Rachoń wraca do TVP

Michał Rachoń wraca do TVP

Jak dowiedział się portal niezalezna.pl, Michał Rachoń już jutro – w niedzielę – poprowadzi program „Woronicza 17”, a wydawcą audycji będzie Krystian Krawiel. Wcześniej o powrót obu dziennikarzy apelowali m.in. legendarni działacze opozycji antykomunistycznej, a pod petycją skierowaną w tej sprawie do prezesa TVP podpisało się ponad 40 tysięcy osób!

Jak udało się nam dowiedzieć, jutro, 10 lutego, Michał Rachoń wystąpi w roli gospodarza programu „Woronicza 17” w TVP Info. Wydawcą programu będzie Krystian Krawiel.

Michał Rachoń na swoim profilu na Twitterze zamieścił swoisty „znak rozpoznawczy” – znaną dobrze sondę dotyczącą tematów, które zostaną poruszone w niedzielnym programie

Po raz ostatni Michał Rachoń oraz Krystian Krawiel realizowali program „Woronicza 17” 30 grudnia 2018 r. Od tamtego czasu prowadzącymi byli Krzysztof Ziemiec oraz Adrian Klarenbach.

Widzowie TVP Info domagali się jednak powrotu na antenę Michała Rachonia. W obronie dziennikarza oraz wydawcy, Krystiana Krawiela, stanęli legendarni członkowie opozycji antykomunistycznej, wśród których znaleźli się m.in. Joanna i Andrzej Gwiazdowie, Ryszard Majdzik, Andrzej Rozpłochowski, Krzysztof Wyszkowski, Andrzej Kołodziej czy Adam Borowski. Wystosowali oni list otwarty do władz Telewizji Polskiej o przywrócenie do TVP duetu Rachoń-Krawiel.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ