Zalewska: 21 %. Proszę pokazać jaka grupa otrzymała taką podwyżkę w ciągu dwóch lat

Zalewska.jpeg

– 21%. Proszę pokazać jaka grupa otrzymała taką podwyżkę w ciągu dwóch lat. To rzeczywiście jest imponujące, to oczywiście nie jest wystarczające, dlatego proponujemy okrągły stół. Bardzo trudno zasypuje się taką przepaść, która nastąpiła od 2012 roku. – powiedziała minister Anna Zalewska w Polsat News.

Anna Zalewska w Polsat News została zapytana o to, czy matury są zagrżone. – Nie widzimy takiego zagrożenia. Dzisiaj otrzymaliśmy informację od wszystkich strajkujących, a jest ich ok. 50% szkół ponadgimnazjalnych, że wszędzie zaplanowane są rady pedagogiczne. – powiedziała. 

– Zapraszamy, tu mówię w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego, do okrągłego stołu, dlatego że formuła wyczerpała się, jeżeli chodzi o tę strukturę wynagrodzeń. My chcemy porozmawiać o dużo większych podwyżkach. – poinformowała.

–  21%. Proszę pokazać jaka grupa otrzymała taką podwyżkę w ciągu dwóch lat. To rzeczywiście jest imponujące, to oczywiście nie jest wystarczające, dlatego proponujemy okrągły stół. Bardzo trudno zasypuje się taką przepaść, która nastąpiła od 2012 roku. – podkreśliła minister.

Źródło: Polsat News/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ