Kompletne pomieszanie! Nurowska atakuje rząd za zakup samolotów dla wojska: „Za te pieniądze można uratować Polaków, którzy umierają”

Maria Nurowska – pisarka, ostatnio jest znana wyłącznie z antypisowskiej twórczości na Facebooku – postanowiła zająć się sprawami Ministerstwa Obrony Narodowej. Okazuje się, że pisarka „zna się” na wojsku i wie na co powinno ono wydawać pieniądze, a na co nie. Z takimi fachowcami jesteśmy bezpieczni…

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak rozpoczął w poniedziałek wizytę w Stanach Zjednoczonych i odwiedził bazę sił powietrznych Eglin na Florydzie, gdzie zapoznał się z programem wielozadaniowego samolotu bojowego piątej generacji F-35. Polska zabiega o możliwość kupna 32 myśliwców piątej generacji F-35 Lightning II. Pod koniec maja MON wysłało zapytanie ofertowe w tej sprawie.

Nurowska nie ma żadnych oporów przed wypisywaniem bzdur i wypowiadaniem się na temat, na którym kompletnie się nie zna.

MON kupuje w USA. 17 mld zł na wątpliwe odstraszanie przeciwnika Minister Mariusz Błaszczak deklaruje, że 32 samoloty F-35 wraz z Patriotami i rakietami HIMARS będą skutecznie odstraszać przeciwników. Eksperci mają co do tego wątpliwości. Pewne jest jednak, że za miliardy kupujemy przychylność USA w sprawie baz w Polsce
—przytacza powszechnie dostępne informacje i szybko przechodzi do ataku.

POWSTRZYMAJMY TYCH SZALEŃCÓW , KARMIĄ SWOJE WYBUJAŁE EGO NASZYM KOSZTEM. ZA TE PIENIĄDZE MOŻNA URATOWAĆ POLAKÓW, KTÓRZY UMIERAJĄ BO NIE STAĆ ICH NA LEKI, BO SŁUŻBA ZDROWIA JEST W OPŁAKANYM STANIE!
—napisała pisarka.

Można zapytać co ma jedno do drugiego… Tak samo ważne są wydatki na obronność jak i na służbę zdrowia. Chyba, że Nurowska uważa, że bezpieczeństwa naszego kraju nie jest najważniejsze. Stwierdza za to:

BYŁO TAKIE POWIEDZENIE: „JEDNA BOMBA ATOMOWA I WRÓCIMY ZNÓW DO LWOWA” 0BAWIAM SIĘ, ŻE MOŻE BYĆ ODWROTNIE, JAKIŚ SZALENIEC NACIŚNIE GUZIK… WIĘC PO CO WYWALAĆ MILIARDY NA SAMOLOCIKI…

Pisarka ostatnio specjalizuje się w tanich prowokacjach. Jak widać Nurowska doskonale zna się nie tylko na polityce, ale także na obronności, nie wspominając już nawet o tym, że najlepiej idzie jej straszenie i uprawianie czarnowidztwa.

FB/Maria Nurowska/ wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ