15 C
Wrocław
Nadchodzi sylwester. Czy masz już kreację? Poradnik dla spóźnialskich

Nadchodzi sylwester. Czy masz już kreację? Poradnik dla spóźnialskich

zimne.jpg
Co nam się kojarzy z imprezą sylwestrową? Szaleństwo na parkiecie, szelest sukien, stukot szpilek i dobra zabawa. To wyjątkowy dzień, w którym każda z nas chce wyglądać po prostu pięknie. Czasem jednak okazuje się, że sylwester tuż tuż, a my nie zdążyłyśmy się przygotować! Oto kilka skutecznych trików i zabiegów, które można wykonać last minute!

Wyjątkowa kreacja prosto z Twojej szafy
Przed sylwestrem często tracimy głowę. By wybrać najlepszą kreację poświęcamy dużo czasu szukając sukni, którą najprawdopodobniej włożymy tylko raz. Warto zastanowić się zatem co aktualnie mamy w szafie. Może się okazać, że do klasycznej małej czarnej wystarczy dobrać inne dodatki, lub przerobić ją lekko, by na nowo odkryć jej potencjał.

Uśmiech – najpiękniejszy dodatek
Nawet najpiękniejsze kreacje będą jednak niczym, gdy zabraknie szczerego promiennego uśmiechu. Niejedna z nas wstydzi się swojego uśmiechu z powodu żółtych zębów. Warto więc zadbać o wybielanie!

Zabiegi kosmetyczne
O co jeszcze warto zadbać? O swoją skórę! Często kupujemy nowe kosmetyki i planujemy makijaż z wyprzedzeniem, ale zapominamy, że nawet najlepiej dobrany podkład będzie wyglądał źle na zanieczyszczonej i zmęczonej skórze.

Sylwester jest raz w roku warto przygotować się do niego, by w ten magiczny wieczór czuć się wyjątkowo. Jeśli zadbamy o najważniejsze elementy, przygotowania wcale nie muszą być czasochłonne. Co więcej mogą być bardzo przyjemne. A efekty, mogą zaskoczyć nie tylko Ciebie

Źródło: lifestyle.newseria.pl, niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ