Ugodziła nożem swojego męża

domena publiczna

Policjanci zatrzymali 44-latnią podejrzaną o usiłowanie zabójstwa swojego męża. Kobieta zraniła mężczyznę nożem, a następnie uciekła z miejsca zdarzenia. Została zatrzymana i usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu. Teraz mieszkance powiatu kłodzkiego grozi dożywocie.

W ubiegłą niedzielę rano oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jednej z miejscowości powiatu kłodzkiego w mieszkaniu doszło do awantury. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 44-letnia kobieta przyszła do mieszkania i doszło do nieporozumienia z mężem. Podczas awantury kobieta nożem ugodziła męża 41-letniego mężczyznę. Następnie wyszła z domu. W mieszkaniu w chwili zdarzenia przebywała inna osoba, która wezwała pogotowie ratunkowe. Mężczyzna trafił do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynika, że podejrzana jak i jej mąż podczas awantury byli pod działaniem alkoholu. Następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 44-latkę, która trafiła do policyjnego aresztu. Kobieta w chwili zatrzymania miała  3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu została przesłuchana i usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za który grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją Sądu Rejonowego w Kłodzku zastosowano wobec podejrzanej 3-miesięczny areszt.

Źródło: KPP w Kłodzku

PODZIEL SIĘ