Wiceprezydent Wrocławia publikuje podrobioną grafiką z oddziału onkologicznego. „Zero hamulców”; „Manipulacja i ohydna gra”

foto: yt

Wiceprezydent Wrocławia z ramienia PO wykorzystał podrobioną grafikę, grając politycznie na ludzkiej tragedii, by uderzyć w PiS. Tak wygląda sposób Platformy na kampanię wyborczą?

Manipulacja i fala krytyki

Pozostawię to bez komentarza, bo jest oczywisty. To najprawdziwsza a jednocześnie najsmutniejsza grafika, jaką w ostatnim czasie podałem dalej. ⁦Osobista infamia @JoannaLichocka ⁩ a jednocześnie demonstracja planu politycznego ⁦@pisorgpl⁩. #Lichocka #LichockaStyle

— napisał na Twitterze wiceprezydent Wrocławia Sebastian Lorenc, publikując przekłamaną grafikę.

 

To ciąg dalszy nikczemnej gry Platformy Obywatelskiej wokół rekompensaty dla mediów publicznych oraz kwestii środków na onkologię. Na samorządowca spadła fala krytyki!

To sobie marny politykierze przeczytaj to👇👇a najlepiej zawieś nad biurkiem.

Prawdziwa fotografia i hipokryzja polityka PO
Wykorzystana grafika pochodzi z 2014 roku i jest ilustracją do tekstu portalu Onet.pl o badaniu satysfakcji z leczenia onkologicznego, które przeprowadziła wówczas Fundacja Alivia.


autor: onet.pl
Co więcej, dziennikarz Piotr Pałka zwrócił również uwagę na hipokryzję w wykonaniu wiceprezydenta Wrocławia.

To jest absolutnie genialne! Wiceprezydent Wrocławia wrzuca obrzydliwą przeróbkę z oddziału onkologii z pseudotroskliwym komentarzem. 2 godziny później w innej sprawie: „Zdjęcia ludzkich tragedii i dramatów nie powinny być elementem agitacji”. Ciężki dzban.

Nazwał Łupaszkę „bandziorem”

To nie pierwszy „popis” Sebastiana Lorenca. Można przypomnieć, jak wiceprezydent Wrocławia z Platformy Obywatelskiej określił mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę” mianem „bandziora”. Gdy mieszkaniec miasta zareagował na ten wpis słowami „Ty jesteś wiceprezydentem mojego miasta?”, Lorenc odparł arogancko:

Na szczęście nie twojego, co pokazały ostatnie wyniki wyborów.

Jak daleko jeszcze się posuną politycy PO?!

źródło: wpolityce.pl

PODZIEL SIĘ