Kurator Barbara Nowak: Tęczowi terroryści mówią wprost: idziemy po wasze dzieci!

flaga_homo_lgbt_gay-400x0.jpeg
Na celowniku tęczowych terrorystów znalazły się samorządy, które wprowadziły lub chcą wprowadzić Kartę Praw Rodzin oraz podejmują działania przeciwko nachalnej promocji LGBT. O tym właśnie będzie dzisiejszy „Koniec systemu”, a w drugiej części porozmawiamy z panią Barbarą Nowak, Małopolską Kurator Oświaty- zapowiedziała dzisiejszy program redaktor naczelna Telewizji Republika, Dorota Kania.

W Polsce trwa ofensywa tęczowych terrorystów, którzy wyszukują miasta, szkoły i gminy, które nie chcą promocji LGBT. Atakowane są zwłaszcza te miejscowości, które wprowadziły lub zamierzają wprowadzić Kartę Praw Rodzin.

Samorządowcy dostają pisma, w których straszy się ich odebraniem funduszy unijnych, co jest oczywistą nieprawdą. Atak przypuściły także lewackie media, które wzywają do współpracy z mediami, które wprowadziły uchwałę, że są wolne od ideologii LGBT.

Swoją rozmówczynię redaktor Dorota Kania zapytała najpierw o hejt, którego kurator Nowak doświadcza po każdej niemal wypowiedzi.

– Za każdym razem, gdy mówię cokolwiek o zagrożeniach dla dzieci – a przecież nie występuję przeciwko osobom LGBT, mówię tylko o tym, jak szkodliwa jest ideologia gender i ideologia LGBT – odzywają się środowiska LGBT, które mnie atakują. Zupełnie bez sensu- podkreśliła Barbara Nowak.

Prowadząca programu „Koniec Systemu” zwróciła uwagę na „wysyp” agresywnych działań środowisk LGBT w ciągu ostatnich dwóch lat.

– Oczywiście, to jest już zdecydowana inwazja. To wkraczanie bezpośrednio do szkół, sięganie po nasze dzieci, zupełnie bez żadnej otoczki. Jest to widoczne w bardzo wielu miejscach w całej Polsce. Najgłośniejsza była warszawska deklaracja i poparcie pana prezydenta Trzaskowskiego, a w praktyce jest to zapowiedź: „Idziemy po wasze dzieci”- wskazała Barbara Nowak.

– Te cele są realizacją ideologii marksistowskiej w nowym wydaniu. To bardzo groźne, może nawet groźniejsze niż za czasów samego Marksa i jego następców. W tamtych czasach były przecież zupełnie inne możliwości działania, a dziś są zupełnie inne. Mamy internet, mamy szeroki dostęp do kultury- mówiła małopolska kurator oświaty.

– Ideologia gender zawładnęła już przecież naszą kulturą, stara się wejść w naukę. Mamy już nawet studia genderowe- dodała.

Redaktor Kania zapytała swoją rozmówczynię także o plany Roberta Biedronia, który – jeżeli zostanie prezydentem – zamierza podpisać ustawę na mocy której pary homoseksualne będą mogły wychowywać dzieci.

– Czytałam bardzo wiele wypowiedzi, również osób homoseksualnych, które wręcz protestują przeciwko narzucaniu im takiego modelu, że oprócz tego, że tworzą związek nazywany już niekiedy – błędnie zresztą – „rodziną”, jeszcze mają wychowywać dzieci- oceniła kurator.

– Do właściwego rozwoju psychicznego dziecka potrzebny jest ojciec i potrzebna jest mama- podkreśliła.

-Oczywiście, każdy pedagog o tym powie, zastępowanie pseudo-mamą czy pseudo-tatą służy wyłącznie deprawacji dziecka- zgodziła się prowadząca.

– Dziecko musi mieć właściwy model, aby mogło go potem powtarzać. To, co zostało sprawdzone, dobrze dopracowane, nie należy tego absolutnie zmieniać- zaznaczyła Barbara Nowak.

Źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ