Owsiak żali się w wywiadzie: nie zaprosiłbym Andrzeja Dudy na domówkę

yutube

Coraz bardziej oddalamy się już od kampanii prezydenckiej. Wczoraj Andrzej Duda odebrał z PKW zaświadczenie, potwierdzające jego reelekcję. Niebawem odbędzie się zaprzysiężenie prezydenta przez Zgromadzenie Narodowe. Nadal jednak nie cichną głosy celebryckiego światka, który wyraża swoje niezadowolenie z wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta. Tym razem głos zabrał Jurek Owsiak.

Jurek Owsiak w wywiadzie dla Onetu zrecenzował pierwszą kadencję Andrzeja Dudy.

Przez pięć lat nie usłyszałem od Andrzeja Dudy ani jednego słowa „dziękuję” za robotę, którą wykonaliśmy. – stwierdził Owsiak.

Z tego też powodu szef WOŚP nie czuje z Andrzejem Dudą „żadnego emocjonalnego związku” i nie zaprosiłby głowy państwa na organizowane przez siebie przedsięwzięcia.

Nie dał się poznać jako człowiek, którego interesują tego rodzaju przedsięwzięcia. W związku z tym nie ma w ogóle powodu, żebym miał pana prezydenta zachęcać do udziału i zapraszać na Najpiękniejszą Domówkę Świata. – powiedział Owsiak.

Owsiak, choć uznaje ponowny wybór Andrzeja Dudy, uważa, że metody użyte przez niego podczas kampanii budzą wątpliwości.

Niemniej muszę przyznać, że te wybory zostały wygrane przez niego, choć metody, jakie zostały przy tym zastosowane, budzą moje duże wątpliwości. – ocenił szef WOŚP.

Źródło: Onet/ telewizjarepublika.pl

PODZIEL SIĘ