Tęczowa nienawiść mówi jak mamy żyć? We Wrocławiu odbył się protest w obronie zatrzymanego Michała Sz.

ped.jpg
zdjęcie ilustracyjne

Niepojęta rzecz! To nie bandyckie zachowania Michała Sz. są oprotestowane a działania policji, która go zamknęła w areszcie.

Michał Sz. musi być bardzo słaby psychicznie i nieprzygotowany do życia w społeczeństwie. Nie zniósł widoku rozczłonkowanych płodów, które widział na bilbordzie umieszczonym na samochodzie organizacji broniącej prawa do życia. Nie dość, że zniszczył bilbord i uszkodził samochód, to jeszcze napadł na kierowcę auta. Przy tym używał noża, i to właśnie ten czyn był powodem zatrzymania. Poza tym wsławił się wtykaniem kolorowych szmat w miejscach do tego nie przeznaczonych. Michał Sz. podobnie jak Georg Floyd przez lewacką społeczność został wyniesiony do symbolu męczennika.

We Wrocławiu, pod Wojewódzką Komendą Policji odbył się protest przeciwko dyskryminowaniu ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Michał Sz. w środku czuje się i kobietą i nie powinien trafić do męskiej celi! Tak uważają heteronienormatywni. Odmienna orientacja nie przyjmuje do wiadomości faktu biologicznego, tylko mentalnego. Gdyby trafił do celi żeńskiej, byłby szczęśliwy. Czy współosadzone również?

Wszelkie parady i protesty homoseksualnych środowisk wspierają samorządowcy i politycy. We Wrocławiu jest to wiceprezydent Sebastian Lorenc i prezydent Jacek Sutryk. Lewica i Zieloni.

Tym razem do protestujących przemówił wiceprezydent. Zapewnił ich, że zgadza się z wszystkimi zarzutami i hasłami wykrzyczanymi na ulicach polskich miast. Czy Sebastian Lorenc chce dyskryminować normalnych ludzi?  Jak oni uważa wieszanie kolorowego znaku na Ratuszu za słuszne. Obok biało czerwonej flagi?!

Dla tęczowego społeczeństwa najważniejsze są ich prawa i obsceniczny sposób bycia w przestrzeni publicznej. Jeśli inni ludzie zmienią swoje postrzeganie na osoby takie jak Michał Sz., wkrótce będzie musiało zmienić się prawo. Pytanie, co dalej? Normalna większość ma siedzieć cicho, bo lewacka mniejszość chce układać innym życie?

To niepojęte mówili przechodnie. Wśród kontr-protestujących byli przypadkowi ludzie w różnym wieku. Małgorzata i Michał Kucharscy pierwszy raz byli świadkami, jak to określili tęczowej ekspresji.

Rozwydrzone, wulgarne młode towarzystwo dyktuje warunki pokoju. Jeśli nie, zrobią to samo co w innych europejskich „postępowych” miastach czy nawet to co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych. Ich pseudo wolność ogranicza naszą wolność wyznawania zasad i wartości chrześcijańskich. Nie muszą wierzyć w niebo, w piekło. Ale nie mogą mi dyktować, jak mam żyć! To się źle skończy.

– Mówią, że doświadczają piekła!? Jest odwrotnie!!! To grupa bardzo młodych ludzi zmierzająca w kierunku Rynku.

To oni ukuli termin – mowa nienawiści – i żonglują, jak im wygodnie. To oni wchodzą do kościoła, znieważają kapłana, profanują Msze święte, wreszcie obrażają nas. To oni wmawiają, że można być płcią kulturową. Tam wszystko jest na opak. Rewolucja w mózgu wzajemnie podtrzymywana i promowana jako nowa normalność. Dziennikarze, i z zawodu celebryci idą w tę ideologię jak w masło. Przecież człowiek (Michał Sz.) ma w dowodzie wpisane męskie imię a ci piszą o aktywistce!? To teraz homoseksualiści, poszukujący w psychice swoich genitaliów i tych, którzy nie zdecydowali czy bardziej są Ewą, czy Adamem i lewaccy obrońcy będą wprowadzali nowe nauki? Niech sobie żyją, nic nam do nich ale jest zamach na wartości chrześcijańskie, na lewacką „normalność”, która jest dewiacją. Na to zgody nie ma, i nie będzie.

 

PODZIEL SIĘ