Bartosz Kapustka wraca w biało-zielonych barwach

14-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej i były piłkarz Leicester City wraca do ojczyzny by przez następne dwa lata grać w klubie Legii Warszawy.

– Nigdy nie byłem tak głodny piłki jak teraz. Jeśli zdrowie dopisze, wszystko będzie w porządku. Transfer był przeprowadzony bardzo skrupulatnie. Organizacyjnie Legia jest na poziomie topowych klubów i ma duże ambicje, podobnie jak ja. Jestem przekonany, że Legia to dla mnie dobre miejsce do gry – powiedział 23-latek.

Kapustka zadebiutował najpierw w Ekstraklasie w Cracovii, potem w kadrze podczas UEFA Euro 2016. Po udanym debiucie piłkarz trafił do Leicesteru.

– Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza polski zawodnik z międzynarodowym doświadczeniem. Bartek Kapustka to piłkarz, którego byliśmy zdeterminowani pozyskać już od jakiegoś czasu. Teraz wszystkie okoliczności pozwoliły nam w końcu sfinalizować ten bardzo ruch. Bartek trafia do miejsca, w którym będzie miał idealne warunki, by udowodnić swoją piłkarską wartość – mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

Kontrakt Kapustki obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku. Piłkarz będzie występował w numerze 67.

źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ