15 C
Wrocław
Liderzy Zjednoczonej Prawicy osiągnęli porozumienie. Kaczyński: Przed nami dobra przyszłość

Liderzy Zjednoczonej Prawicy osiągnęli porozumienie. Kaczyński: Przed nami dobra przyszłość

fot. youtube.com
– Zostało zawarte porozumienie, za chwilę będzie podpisane. Jestem głęboko przekonany, że dzisiejszy dzień dobrze zapisze się w naszej historii, bo mamy przed sobą 3 lata do kolejnych wyborów parlamentarnych i jestem pewien, że to będą lata dobrze wykorzystane dla Polski. Przed nami dobra przyszłość – powiedział podczas wspólnej konferencji prasowej liderów Zjednoczonej Prawicy prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, szefa Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry, prezesa Porozumienia Jarosława Gowina oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

Politycy Zjednoczonej Prawicy podpisali dziś nową umowę koalicyjną i przedstawili wspólne oświadczenie dotyczące dalszej współpracy, prezentując tym samym szczegóły ustaleń, które zapadły podczas trwających od tygodnia (po głosowaniu nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt) rozmów.

– Zostało zawarte porozumienie, za chwilę będzie podpisane. Jestem głęboko przekonany, że dzisiejszy dzień dobrze zapisze się w naszej historii, bo mamy przed sobą 3 lata do kolejnych wyborów parlamentarnych i jestem pewien, że to będą lata dobrze wykorzystane dla Polski

– powiedział dziś Jarosław Kaczyński

– Różne mogą być okoliczności, bo wiemy jaki dzisiaj jest świat, jaka jest sytuacja, ale z całą pewnością  wszystko, co będzie możliwe do zrobienia dla umocnienia naszej wspólnoty i poprawy losu każdego obywatela będzie uczynione. Nasze porozumienie jest tego gwarancją . Przed nami dobra przyszłość

– dodał prezes PiS.

źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ