Krzysztof Mieszkowski: Wypi….alać – najpiękniejsze słowo tej jesieni

Mieszkowski2.jpg

Poseł Mieszkowski zredefiniował wulgaryzm ochoczo artykułowany od czwartkowego wieczora  przez lewackie środowiska proaborcyjne. 

Zamieszki wywoływane przez proaborcyjne bojówki na ulicach polskich miast przez wściekłe dziewuchy, sprawiły mu lepsze samopoczucie. Poseł jest podniesiony na duchu, widząc tylu młodych ludzi protestujących przeciw drakońskiemu prawu.

Widać, że rewolucja proaborcyjna dla Mieszkowskiego jest OK, także wynaturzenia i lewackie pomysły na życie, ale wszystko co odnosi się do nauk chrześcijańskich jest nie do przyjęcia. Najważniejsza jest nie/normatywność, i w tym duchu chce uczyć młode pokolenie nowoczesnego patrzenia i myślenia.

Poseł na Twitterze odniósł się do ulicznych wydarzeń i knajackiego języka, które w jego opinii „broni godności”.

Już najwyższy czas zrozumieć że prawa kobiet, prawo do aborcji, prawa mniejszości seksualnych, prawo do wolności twórczej, wolność słowa, rasizm, ksenofobia, antysemityzm nie są tematami zastępczymi.
W polityce nie ma tematów zastępczych.
Tak jak nie ma słów i pojęć drugorzędnych, brzydkich i nieładnych, niestosownych i obrażających uczucia estetyczne.

Czyje uczucia obraża krystalicznie brzmiące polskie słowo – wypi…lać? Dziennikarzy partyjnej pisowskiej TVP, „duchownych” kościoła katolickiego chroniących pedofilów, prawicowych wulgarnych publicystów, a może Piotrowicza, Pawłowicz i całe to pisowskie kółko estetów politycznych, a może część tzw. prodemokratycznych drobnomieszczańskich mediów? Kaczyński konsekwentnie upokarza polskie społeczeństwo, siejąc nienawiść i bezprawie, niszcząc demokratyczny dorobek trzydziestolecia, a Wy ubolewacie nad słowem wyp…dalać skandowanym w całej Polsce przez setki tysięcy osób, zwłaszcza przez młodych ludzi?
Wypie…lać – czysta wzorowa polszczyzna. To akt sprzeciwu i walki o prawa obywatelskie, to reakcja na drakońskie faszystowskie prawo, które odbiera kobietom ich podmiotowość i prawo do decydowania o własnym życiu.
To w końcu obrona naszej godności.
Wypi…alać – najpiękniejsze słowo tej jesieni.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ