Legendy Solidarności nie siedzą bezczynnie. Gwiazdowie bronią kościoła przed lewactwem!

Gwiazda.jpg

Od kilku dni na ulicach miast odbywają się wulgarne protesty kobiet żądających prawa do aborcji. Dochodzi do burd, ataków i dewastacji kościołów. Naprzeciw lewackich zadymiarzy stoją obrońcy kościołów. Dziś w Gdańsku ich szeregi zasilili Joanna Duda-Gwiazda i Andrzej Gwiazda. Legendy Solidarności chcą bronić przed dewastacją kościół w gdańskiej Oliwie.

Chodź Gwiazdowie znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia się koronawirusem, to nie zamierzają patrzeć bezczynnie jak lewackie bojówki niszczą kolejne kościoły.

Dlatego w czwartkowy wieczór pojawili się przed Katedrą Oliwską, gdzie, jak podaje zyciepomorza.pl, kilkaset innych osób broni przed dewastacją najważniejszy obiekt kościelny na mapie Gdańska.

Bronić Kościoła z Legendą Solidarności to zaszczyt

– napisał  na Twitterze Szymon Stachowiak, radny dzielnicy Zaspa.


Protesty przeciwników zaostrzania prawa aborcyjnego w wielu miastach – dużych i mniejszych – całego kraju trwają od zeszłego czwartku, kiedy Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis tzw. ustawy antyaborcyjnej z 1993 r. zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.

źródło: niezależna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ