4.8 C
Wrocław
Młynarska: „Jeb** PiS i każdego, kto Cię krzywdzi”.

Młynarska: „Jeb** PiS i każdego, kto Cię krzywdzi”.

Mlynarskafot.jpg
– Gdyby kobiety potrafiły wyrażać swój gniew i stawiać zdrowe granice, nie tylko nie bylibyśmy dziś w Polsce tu, gdzie jesteśmy. Byłybyśmy też zdrowsze. Jeb** PiS i każdego, kto Cię krzywdzi, nie szanuje i umniejsza jest działaniem prozdrowotnym w najbardziej dosłownym sensie. Jestem tego pewna – napisała Paulina Młynarska w mediach społecznościowych. Broni również agresji i wychwala ataki na Kościół.

Dziennikarka Paulina Młynarska twierdzi, że jeśli kobiety nauczą się przeklinać, będą zdrowsze. Napisała o tym w niewybrednym poście na Instagramie.

A ja uwielbiam kląć, kiedy jest wkur*****! Potem biorę głęboki wdech i już nie czuję tej dotkliwej potrzeby mówienia drugiej kobiecie, jak ma przeżywać swoje emocje i praktykę jogi. Mówię Pani, czad!

– dodała.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jednym z największych świństw jakie patriarchat uczynił na przestrzeni wieków kobietom, jest odcięcie ich od własnej złości, gniewu i wkurwu. Awantury ze strony kobiet o brzydkie słownictwo protestów skrywają strach. Potworny lęk przed własną wypieraną, tłamszoną furią. Gdyby kobiety potrafiły wyrażać swój gniew i stawiać zdrowe granice, nie tylko nie bylibyśmy dziś w Polsce tu, gdzie jesteśmy. Byłyby też zdrowsze. „Jebać PiS” i każdego, kto Cię krzywdzi, nie szanuje i umniejsza jest działaniem pro zdrowotnym w najbardziej dosłownym sensie. Jestem tego pewna. Melodia pochodzi z piosenki Ali Pawłowskiej : https://youtu.be/ngjWM3I6VRs

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

To nie wszystko. Broni również agresji i wychwala ataki na Kościół:

Katolicy i katoliczki, oburzający się „aktami wandalizmu” wobec kościołów. Zaniepokojeni agresją, wulgarnym językiem i wkurwem! Gwarantuję Wam, że chwila w której dorosły facet gwałci dziecko, rozrywając mu narządy rodne, odbyt i psychikę to akt znacznie dalej posuniętej agresji, niż wejście do świątyni z transparentem, posprayowanie ścian i krzyknięcie „wyperdalaj”. Gwarantuję Wam, że kiedy kolejny zaszczuty przez Waszych hierarchów nieheteronormatywny dzieciak podcina sobie żyły, albo skacze z mostu, albo po prostu ląduje na ulicy wywalony przez „kochających”, nakręconych przez proposzcza rodziców, to jest w tym znacznie więcej agresji niż w pomalowaniu pomnika czerwoną farbą

– pisze.

Źródło: niezalezna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ