Maski opadły! Onet z „Wyborczą” ramię w ramię w homofobicznej akcji „outowania” polityków

fot: youtube

Po „sensacyjnym” materiale Onetu o kulisach gejowskich orgii w Brukseli, do akcji ruszyli dziennikarze „Wyborczej”. Z całego tekstu podchwycili wątek rzekomego udziału w imprezach polityków PiS. Prezes Ordo Iuris mówi wprost o „homofobicznej akcji „outowania” polityków na podstawie plotek z niewiarygodnego źródła”, a na temat Davida Manzheleya wychodzą na jaw nowe fakty!

Portal Onet.pl w sensacyjnym tonie donosi, o udziale polityków PiS w podobnych „imprezach” i powołując się na ich organizatora wspomina, że najczęstszymi gośćmi orgii są rzekomo Polacy i Węgrzy. Co ciekawe, choć portal zastrzega: „Nie jesteśmy w stanie zweryfikować twierdzeń Davida Manzheleya. Publikujemy jego wypowiedzi z zastrzeżeniem, że jest to jego wersja wydarzeń” – i tak zamieszcza w tekście rozpowszechniane przez niego informacje. Tymczasem na jaw wychodzą równie intrygujące fakty. David Manzheley jest poszukiwany przez polską policję za oszustwo!

Nagły zwrot akcji ws. organizatora gejowskich orgii

Tymczasem okazuje się, że David, a właściwie Dawid Manzheley pochodzi z Wadowic i… jest od pewnego czasu poszukiwany przez polską policję za oszustwo.
Jak ustalił portal niezalezna.pl Manzheley podawał się za prawnika i oszukał mężczyznę oferując mu usługę prawniczą i wyłudzając od niego 2500 złotych. Mężczyzna ukrywa się przed organami ścigania od 2009 roku.

Medialna pogoń za sensacją!

Z kolei na hipokryzję redakcji Onetu i „Gazety Wyborczej” zwraca uwagę prezes Ordo Iuris, mec. Jerzy Kwaśniewski, odpowiadając na twitterowy wpis redaktora Pawła Wrońskiego z „Wyborczej”:

Doskonale. Onet z GW we wspólnej, homofobicznej akcji „outowania” polityków na podstawie plotek z niewiarygodnego źródła. „Nie jesteśmy w stanie zweryfikować twierdzeń” ale „Publikujemy jego wypowiedzi z zastrzeżeniem, że jest to jego wersja wydarzeń” Nowe Dziennikarstwo!
– napisał na Twitterze preze Ordo Iuris, mec. Jerzy Kwaśniewski.

źródło: niezależna.pl

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ