Wrocław: błyskawice idą po prawo do aborcji. Riposta: „zamiast wiedzy w głowach macie celulozę!”

Czarne parasolki domagają się aborcji na życzenie a marsze, protesty i mowa nienawiści wobec rządu i katolików jest ich codziennym atrybutem.

Dzisiaj w południe zorganizowały kolejny warsztat z efektownych upadków. Tam młodzieżówka wyrażała swoją „mądrość kobiecego gniewu”. Cztery godziny później poszły w swojej gniewnej paradzie pod nazwą „kartonowa procesja”.

Młodziutkie błyskawice idą po prawa kobiet i prawo do aborcji. Teraz głoszą: CHODZI NAM JUŻ O WSZYSTKO! Bezprawnie działania policji, nierząd walczący z kobietami zamiast z pandemią i jej katastrofalnymi skutkami.

Odpowiedzialność za uliczną hucpę wzięły na siebie Wrocławskie Rewolucjonistki i Wrocławski Strajk Młodzieżowy. –  Weź mój karton i chodź z nami! Wołały panienki do przechodniów. Chętnych nie było, ale jedna z ripost młodej rodziny była szczególna: – ogarnijcie najpierw sferę nauki, bo zamiast wiedzy w głowach macie celulozę!

Nagranie poniżej pokazuje nie tylko poziom intelektualny dziewczyn biorących udział w tego rodzaju spędach ulicznych, ale i co takie nastolatki chcą robić w życiu.

 

 

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ