-0.3 C
Wrocław
Huczna impreza we wrocławskim klubie. Kuriozalny pomysł Strajku Przedsiębiorców! WIDEO

Huczna impreza we wrocławskim klubie. Kuriozalny pomysł Strajku Przedsiębiorców! WIDEO

Z inicjatywy Pawła Tanajno i Michała Wojciechowskiego w jednym z wrocławskich klubów zorganizowano huczną imprezę. Ta – jak przekonują inicjatorzy – to… „spotkanie ws. budowania struktury partii Strajk Przedsiębiorców”. Klub deklaruje w sieci: „widzimy się znów w kolejny weekend”.

Działania zmierzające do ograniczenia transmisji koronawirusa, rychłe szczepienia przeciw Covid-19… Mimo ogólnonarodowej dyskusji wokół stanu epidemii, nadal zdarzają się kompletnie niezainteresowani odpowiedzialnością za stan zdrowia publicznego. To niewątpliwie liderzy „partii Strajk Przedsiębiorców” – Paweł Tanajno i Michał Wojciechowski.

Strajk Przedsiębiorców – impreza w ramach „budowania struktur partii”

„Wszystkich naszych dotychczasowych klientów zapraszamy na budowanie struktur partii strajku przedsiębiorców. Gościem honorowym spotkania założycielskiego będzie Michał Wojciechowski – jeden z głównych liderów partii”

– czytamy we wpisie na facebookowym profilu klubu.

Napisano, że na przybyłych gości czekać będą odpłatne drinki w barze, darmowa powierzchnia taneczna, najnowsze hity muzyczne, a także znakomita obłsuga i wybitna zabawa.

Boogie Club: zapisz się do partii!

Dopiero ostatni fragment postu wyjaśnia, jak otwarcie klubu w ogóle było możliwe. Każdy, kto chciał dostać się do lokalu, przy wejściu musiał wypełnić deklarację „wstępu do partii Strajku Przedsiębiorców”.

„Deklaracje należy mieć cały czas przy sobie oraz nie zgubić jej do kolejnego „spotkania”

– działają one na zasadzie biletu wstępu na spotkanie” – czytamy.

„Widzimy się w kolejny weekend”

Sobotnia impreza to dopiero początek. Jak deklaruje klub, w kolejny weekend odbędzie się analogiczne wydarzenie.

Źródło: niezalezna.pl, Facebook, Twitter

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ