„Powinien zostać oskarżony!”. Przyjaciel Trumpa rzuca ostre słowa w kierunku prezydenta USA.

fot. youtube.com

Geraldo Rivera powiedział w środę, że jego wieloletni przyjaciel, prezydent Trump, był współwinny śmiertelnego powstania w zeszłym tygodniu na Kapitolu i stanął za tym, aby go oskarżono.

– Powinien zostać postawiony w stan oskarżenia – powiedział Geraldo i obecny korespondent Fox News w filmie, który udostępnił w mediach społecznościowych.
– Jeśli Senat chce go uniewinnić, to ich sprawa. Powinien jednak wiedzieć, że ocenia go historia . – oznajmił wieloletni przyjaciel prezydenta.
Pan Rivera przesłał dodał na Twitterze film, na krótko przed tym, jak Izba Reprezentantów USA miała się zwołać, aby rozważyć postawienie zarzutów Trumpowi za podżeganie do ataku, który miał miejsce tydzień wcześniej. W innym poście, który zamieścił na platformie, Rivera powiedział, że Trump „zapalił lont, który eksplodował w Kapitolu” i był odpowiedzialny za wyzwolenie i podżeganie tłumu, który zaatakował budynek.

Ostre słowa

Był blisko z Trumpem od lat 70.

– Niezależnie od tego, jak Senat ostatecznie zagłosuje, jest całkowicie właściwe, aby #DonaldTrump został oskarżony przez Izbę. – napisał Rivera na Twitterze. Wygłosił także, że uważa, że ​​prezydent, jego najstarszy syn i osobisty prawnik są w pewnym stopniu odpowiedzialni za szturm.

Przywołał także sytuacje Bill Clintona z 1998 roku, która dotyczyła spraw napaści seksualnych.

 źródło: Telewizja Republika

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ