Nie jest kobietą, ale nie odda… swojej macicy. Kuriozalny manifest feministki ze Strajku Kobiet

– Chciałam powiedzieć, że kobietą może nie jestem, ale macicę zdecydowanie mam. I tak jak nikt mnie nigdy nie może zmusić, żebym oddała swoją nerkę, nikt mnie nigdy nie może zmusić, żebym oddała krew, jeśli tego nie chcę – nawet ku*wa pośmiertnie – to nikt nigdy nie może mnie zmusić, żebym oddała swoją macicę – zadeklarowała jedna z uczestniczek lewackiej zadymy w Warszawie.

Trybunał Konstytucyjny przedstawił pisemne uzasadnienie do wyroku dotyczącego ochrony życia. Zgodnie z wymogami konstytucyjnymi wyrok zostanie opublikowany dzisiaj w Dzienniku Ustaw.

Jak można było się spodziewać, wywołało to gwałtowną reakcję skrajnie lewicowych środowisk z tzw. Strajkiem Kobiet na czele. Lempart z koleżankami zorganizowały konferencję prasową, podczas której zwołały spontaniczną demonstrację pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego.

Liderka Strajku Kobiet zachęcała do skrajnych zachowań, które określiła eufemistycznie „zostawianiem śladu” po demonstracji oraz groziła lekarzom, którzy odmówią (zgodnie z obowiązującym prawem) wykonania aborcji z przyczyn eugenicznych.

Podczas lewackiej zadymy doszło także m.in. do płomiennego, choć krótkiego przemówienia jednej z uczestniczek protestu. Kobieta (a przynajmniej wyglądająca na kobietę osoba) wykrzyczała publicznie dlaczego uczestniczy demonstracji.

– Chciałam powiedzieć, że kobietą może nie jestem, ale macicę zdecydowanie mam. I tak jak nikt mnie nigdy nie może zmusić, żebym oddała swoją nerkę, nikt mnie nigdy nie może zmusić, żebym oddała krew, jeśli tego nie chcę. Nawet ku*wa pośmiertnie

– mówiła wyraźnie rozemocjonowana uczestniczka protestu tzw. „Strajku Kobiet”, po czym wykrzyczała niczym w ekstazie – „To nikt nigdy nie może mnie zmusić, żebym oddała swoją macicę”.


Manifestacja feministek powoduje w Warszawie utrudnienia w ruchu oraz kursowaniu autobusów i tramwajów.  Warszawski Transport Publiczny informuje na swojej stronie, że przejazd zablokowany jest w rejonie Alei Jerozolimskich, Placu Zawiszy, Raszyńskiej, Koszykowej oraz Nowogrodzkiej. WTP zachęca do korzystania z metra, SKM i lokalnych połączeń KM i WKD.

Trybunał Konstytucyjny uzasadnienie pisemne wyroku z 22 października ub.r., w którym orzekł o niekonstytucyjności przepisu dopuszczającego aborcję w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu, wraz ze zdaniami odrębnymi opublikował w środę na stronie internetowej. Centrum Informacyjne Rządu po przedstawieniu uzasadnienia poinformowało w środę, że „zgodnie z wymogami konstytucyjnymi wyrok zostanie opublikowany dzisiaj w Dzienniku Ustaw”.

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ