Dykiel masakruje Komorowskiego i Platformę: “… PO jest formacją która grabi… niekochającą Polaków”

PODZIEL SIĘ

28 KOMENTARZE

 1. Pani Bozenko…. szlachetna, madra…odwazna…!
  Pelna Godnosci…czysta i Piekna.

  Piekno jest Piekne bo Czyste…nie ma inaczej…!

  Kocham Cie Wierna Rzeko…. Stanislaw Rodziewicz

 2. Pani Bożeno! Teraz lubię Panią jeszcze bardziej! Odwaga cywilna i marsz pod prąd to jest to, co mi zawsze imponuje.Osoby publiczne często obecnie płyną z prądem…a z nim,jak wiadomo, płyną nierzadko same śmieci!Szacun!

 3. Józef Znam swoje miejsce w szeregu, co Bogu, to Bogu, co Kubie to Kubie. Uczono mnie dyscypliny, szacunku dla własnej pracy i szacunku dla zarobionych przeze mnie, uczciwie, pieniędzy. Nauczono mnie szacunku dla ludzi i dla tych, którzy uczciwie rządzą dla dobra Ojczyzny. Prawo i Sprawiedliwość – oto moja dewiza.

  • TAK ,wszem i wobec oswiadczam , jakem babcia polka, ze PiS JEST JEDYNA wartosiowa partia w całym wachlarzu partyjnym RP. ani PO, ani KO, ani konfederacja, dlaczego milcza ,kiedy Putin gromy sypie na nas jako panstwo. GDZIE SA CI patrioci z K O N F E D E R A C J I I PO=KO, by zaprotestowac , przeciwko lgarstwom wsiechwielikoj ROSIIJI Z PUTINEM na czele. pytam, gdzie?? gdzie patrioci ,ktorymi sie zwa posłowie z PO-KO i KONFEDERACJI? I ja mam uwierzyc, ze nie sa PROSOWIECCY?? O OBŁUDNICY, O HIPOKRYCI!!
   ULA.U.
   i

 4. Józef Znam swoje miejsce w szeregu, co Bogu, to Bogu, co Kubie to Kubie. Uczono mnie dyscypliny, szacunku dla własnej pracy i szacunku dla zarobionych przeze mnie, uczciwie, pieniędzy. Nauczono mnie szacunku dla ludzi i dla tych, którzy uczciwie rządzą dla dobra Ojczyzny. Prawo i Sprawiedliwość – oto moja dewiza.

 5. PANI Bożeno,Janda i Stalińska POwinny u PANI sprzątać do samej śmierci oczywiście gdy Pani na to zezwoli.Jest PANI naprawdę wielka i bardzo mądra.Dzisiaj już takich aktorów jest naprawdę niewielu.Brawo dla PANI DYKIEL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ