Tak parkuje policja 100 metrów od komisariatu

policja auto.jpg

Policjanci z Nowej Rudy zaparkowali radiowóz w niedozwolonym miejscu, utrudniając kierowcom wjazd na parking, który znajduje się po drugiej stronie ulicy.

Funkcjonariusze zostawili samochód z wyłączonym silnikiem, bez dodatkowej sygnalizacji świetlnej, która mogłaby wskazywać na pilną interwencję.

Zdjęcie zostało wykonane dzisiaj przy ul. Bohaterów Getta w Nowej Rudzie. Na tej samej ulicy, znajduje się komisariat policji.

Zapytaliśmy Wiolettę Martuszewską, podinspektora Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, czy kierowca radiowozu otrzyma mandat i czy przypadkiem grzywna nie zostanie pokryta z publicznych pieniędzy. W odpowiedzi otrzymaliśmy informację:

„Uprzejmie informuję, że zdjęcia wraz z treścią wiadomości zostały przesłane do Komendanta Komisariatu Policji w Nowej Rudzie właściwego do wyjaśnienia przedmiotowej sprawy. Jeśli okaże się, że nie zaistniały jakiekolwiek okoliczności, które w pełni uzasadniły by potrzebę pozostawienia w tym miejscu radiowozu ( z uwagi na pilnie wykonywane czynności służbowe), to wówczas kierujący nim odpowie za popełnione wykroczenie.”

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ