“Warsztaty Młodego Lidera”

czerwono-czarne23.jpg

Fundacja Młoda RP zaprasza maturzystów i studentów do udziału w „Warsztatach Młodego Lidera”. Projekt skierowany jest głównie do młodych zaangażowanych obywatelsko i zainteresowanych wspólnotą lokalną.

Przesłaniem szkolenia jest wzmacnianie kompetencji w sferze publicznej i społecznej. Inicjatywa skierowana jest do ludzi działających na rzecz własnych środowisk np. gmin, szkół, uczelni.Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie kwestionariuszy.

Warsztaty będą podzielone na 2 części: w pierwszej uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami z zakresu: przemawiania publicznego, nowoczesnej komunikacji (social media), prezentacji przed kamerą. Druga część pozwoli na wykształcenie praktycznych umiejętności dotyczących tworzenia zespołów oraz sztuki negocjacji. Zajęcia poprowadzą specjaliści i eksperci w zakresie wyżej wymienionych dziedzin. Warsztaty zakończy wyjazd studyjny do Warszawy, gdzie uczestnicy spotkają się z liderami polityki i nauki.

Uczestnictwo jest bezpłatne, a wszyscy kursanci otrzymają certyfikaty. Zachęcamy do wypełniania formularzy zgłoszeniowych:

https://docs.google.com/forms/d/1BmQM-jCtH1xJRgDUkJC8YcmG56YLgvPDUeNh4JP_vLY/viewform?edit_requested=true

Stawiamy na kameralne grupy – ilość miejsc ograniczona!  

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ